1. Muži to také předstírají

Studie provedená mezi absolventy Kansaské univerzity prokázala, že zhruba 28 % mužů někdy předstíralo orgasmus. Jako důvody uváděli příliš velké množství zkonzumovaného alkoholu či to, že už prostě chtěli spát.

2. Pravidelná ejakulace snižuje riziko rakoviny!

Jako kdybyste potřebovali pro orgasmus ještě další důvod. Nicméně vědci vám ho dávají. Americký výzkum totiž prokázal, že muži s vyšší frekvencí orgasmu (alespoň 20 za měsíc) snižují risk rakoviny prostaty o zhruba 20 %.

3. Orgasmus je daleko lepší během sexu

Tenhle bod asi není pro nikoho překvapením, ale samotná míra vás určitě překvapí. Muži i ženy totiž prožívají vyvrcholení o zhruba 400 % intenzivněji během soulože než při masturbaci.

4. Skutečný lék

Jestliže vás bolí hlava, tak věřte, že vyvrcholení je na to tou nejlepší protilátkou. Orgasmus totiž zaplaví mozek endorfinem, který je podobný tomu u běžců po dlouhém tréninku. A všichni víme, co si mezi sexem a během vybrat

5. Suchý orgasmus

Každý muž může zažít suchý orgasmus v případě, že sperma během vyvrcholení omylem doputuje do močového měchýře. Pokud se vám to ale stane, tak raději navštivte lékaře. Mohlo by to znamenat vážné zdravotní problémy.

6. Je sakra rychlá

Průměrná rychlost mužské ejakulace je zhruba 45 kilometrů za hodinu. Usain Bolt běžel při rekordním běhu na sto metrů rychlostí „pouze“ okolo 44 kilometrů za hodinu.

7. Nejlepší plavci jdou první

Podle statistických dat reprodukčních klinik má sperma vypuštěné v první vlně daleko kvalitnější DNA. Proto je také pravděpodobnější, že díky lepší pohyblivosti nakonec oplodní vajíčko.