Tady máte 7 záležitostí, které jsou pro váš vztah mnohdy neakceptovatelné!

1. Nevěra

V první řadě by váš protějšek měl mít pouze vás. Ať už se na nevěru přijde či ne, je to jedna z nejhorších věcí, které se mohou ve vztahu přihodit!

2. Odpudivost

Každý den přijdete z práce, otevřete pivo, sednete k televizi a usnete u ní? Jestli ano, dejte si pozor, ať vás vaše přítelkyně brzy nepošle k šípku.

3. Domácí násilí

Milé dámy, v momentě, kdy na vás váš přítel sáhne jinak než něžnými doteky, okamžitě rozchod! Na tuto situaci neexistuje omluva!

4. Sex

Ten, kdo tvrdí, že sex není ve vztahu důležitý, je vedle! Sex je jeden z nejdůležitějších ukazatelů. Ve chvíli, kdy to v posteli neklape, nastává jeden z největších a málokdy řešitelných problémů.

5. Stereotyp

Jediné vaše zpestření, které své milé dopřejete, nemůže být pouze sobotní výlet za vašimi rodiči. Zkuste být kreativní, aby si vás mohla vážit!

6. Lež

Lež je špatná vlastnost, věděli jste to? Komu jinému máte říkat pravdu než vaší drahé polovičce. Jsou situace, ve kterých se lhát prostě nevyplácí!

7. Lenost

Je-li váš protějšek vášnivý sportovec, tak si opravdu nemůžete dovolit lenošit. Kolo, běh nebo plavání, vám přidá kladné body, díky kterým nebudete nečekaně single!