Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

7 věcí, kvůli kterým holky z Moravy proklínají holky z Prahy

Holky z Moravy nadávají na Prahu, ale stejně je jejich velkým snem!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Je to smutný fakt, ale Morava vždycky bude minimálně o sto kroků pozadu za Prahou. To samé platí i pro tamní holky, které sice tvrdí, jak jsou spokojené, ale ve skrytu duše si zoufají, že je rodiče nezplodili v Praze. Jediné, co jim však zbývá, je nenávidět a proklínat pražské dívky za to, že se zkrátka mají lépe než ony.

A za co by tedy Moravačky nejradši rozcupovaly Pražačky na malé kousíčky?

1. Chtěly by být také z velkého města. Chodit nakupovat do Pařížské a pařit v Dlouhé. Jenže místo toho mají jenom Jednotu a největší párty jejich života byla, když prababička slavila v místním kulturáku devadesátiny.

2. Závidí, že si holky v Praze mohou své partnery vybírat. A když je jeden omrzí, ještě tentýž večer mohou sbalit dalšího. To v zaostalé části naší republiky jsou dívky rády za bratránka z druhého kolene. A když má náhodou všechny zuby, dá se tomu říkat láska na první pohled.

3. Celý život stráví u plotny. Zatímco v Praze je normální dělat kariéru a užívat si života, na Moravě jsou holky rády, když nemusí denně orat pole. Obsluha sporáku je pro ně nakonec ještě vysvobození.

4. Přijde-li jim přeplatek za elektřinu, koupí si lístek na autobus do Brna, odkud pak vlakem jedou do Prahy. Je to pro ně životní zážitek. Těší se na pulzující metropoli a na to, že konečně přičichnou k velkému světu. Ale protože jim sláma čouhá z bot, je jejich výskyt v Praze spíš zážitek pro místní holky. Náramně se baví a návštěvu zoologické mohou odložit až na příští rok.

5. Ruksak, kterým v pražském metru do všech vráží, mají plný mincí, které nastřádaly, když chodily vracet lahváče svého otce, v lepším případě přítele. Jenomže holky z Prahy zásadně platí bezkontaktní kartou, a tak na ně v každém obchodě zírají, jako kdyby přijely z jihomamerického pralesa.

6. Holky z Moravy bývají zpravidla přírodní krásky. Ale nedostane se k nim kvalitní kosmetika, díky které se v pražské dívky dokáží zkrášlit k dokonalosti. A navíc, podmínky, ve kterých vyrůstaly, by zdevastovaly i Angelinu Jolie.

7. Protože prostě nejsou z Prahy. A to holky z Prahy jsou, takže tohle nemusí řešit.

Související články

Další články