Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

7 věcí, které ženám přidávají roky mnohem víc než vrásky

Zdroj: Profimedia.cz
Jakmile překleneme symbolickou třicítku, můžeme se ztrhat, abychom zastavily čas.

Dosud jsme kdejakou prohýřenou noc nebo přešlapy v jídelníčku nemusely vůbec řešit, najednou nám ale naše tělo a tvář dávají jasně najevo, že tudy cesta nevede.

Tohle je 7 věcí, které nám zbytečně přidávají roky.

1) Kruhy pod očima

Rada zní jasně. Dostatek tekutin a hlavně alespoň sedmihodinový spánek denně.

2) Rozšířené póry

Pleť je potřeba pravidelně a hlavně šetrně čistit, ideálně pod dohledem odborníka. Nutno dodat, že póry se s věkem ještě rozšiřují, což není nejlepší zpráva pro ženy, které jimi trpí.

3) Druhá brada

Možná na své postavě neshledáváte nic špatného, ale pod vaší tváří se dělá cosi, co připomíná lalok. Pozor si dejte hlavně na mimiku a bradu vždy mějte lehce vysunutou dopředu. Když se podíváte na většinu póz modelek v časopisech, poradí vám to samé.

4) Výrazné líčení

Možná máte dojem, že čím víc na svou tvář nakytujete omítky, tím lépe budete vypadat. Jenže opak je pravdou. Méně je více a v líčení to platí dvojnásob. Zkuste vyměnit tuhé make-upy, těžké pudry, oční stíny a rtěnky za BB cream, řasenku a lesk na rty a uvidíte samy, jak prokouknete.

5) Smyslné oblečení

Nesnažte se být sexy za každou cenu. Pokud své okolí unavujete napěchovaným hrudníkem a vyšpuleným zadkem, už o vás pravděpodobně nejeví zájem. Zkuste pro změnu obyčejné džíny, bílé tílko a vlasy v culíku… Uvidíte, že tuhle příjemnou změnu oceníte i vy sama.

6) Povolené tělo

Čím starší budete, tím větší péči bude vaše tělo vyžadovat. Je to jako s autem. Ojeté kusy musíte servisovat mnohem důkladněji. Na pravidelné cvičení není nikdy pozdě.

7) Tmavé barvy

Nejen oblečení, ale třeba i barva vašich vlasů vám může zbytečně přidávat léta. Zkuste se domluvit se svou kadeřnicí, ať vám kštici přirozeně zesvětlí a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

Související články

Další články