Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

7 věcí, které si nesmíte zapomenout zabalit: Festival v Karlových Varech je tu!

+ Dalších 8 fotografií
Filmový festival v Karlových Varech se koná již od pátku 29. června a je tedy nejvyšší čas přemýšlet nad tím, co si na tento výlet zabalíte. Pokud nejste hvězdičky, které čeká červený koberec, budete potřebovat naše rady, jak přežít následující dny v lázeňském městě! Připravte batožinu a jdeme na to!

Krásné drahé róby, dokonalé účesy a červený koberec. Takto všichni známe krásu filmového festivalu. Bohužel však velká většina nepatří mezi ty vyvolené, kteří takto budou vypadat, a svůj festival zažije z jiného úhlu pohledu. Čili jako prostý divák, batůžkář. Pokud tedy budete mít štěstí a něco uvidíte. Filmový festival Karlovy Vary 2018 je tu!

Co si však na tento výlet připravit, aby vám nic nechybělo? Upřímně vám to dá zabrat, jako když se budou slavné celebrity připravovat do drahých šatů před záři reflektorů. Nažhavte své mozkové závity, připravte batoh a můžete to do něj začít házet!

Na festival budete potřebovat:

  • 1× velký stan: Pokud už jste si nerezervovali hotel před rokem, nemáte absolutně žádnou šanci spát jinde než na zemi, takže aspoň ten stan se bude hodit!
  • 1× termoska: Nebo opravdu chcete platit všechny drinky, které během festivalu vypijete? Pokud ano, raději přeskočte následující bod!
  • Papírové peníze. Na kreditní kartu raději nesázejte, nemuselo by se vám to vyplatit, protože ztratíte přehled, kolik jste utratili.
  • 1× teplý svetr, který poslouží navečer i jako deka.
  • 1× hezký oděv. Stejně na vás nikdo koukat nebude, ale kdyby náhodou, tak ať jste taky pěkní jako celebrity.
  • 1× dalekohled. Jinak prostě nic neuvidíte.
  • 10× balení kapesníčků. Nebojte, brečet nebudete (doufáme), jen pro případ, že vás natolik oslní záře reflektorů, až z toho budete slzet.

Máte také nějaké osvědčené tipy, co nesmí člověk zapomenout do Karlových Varů?

Mohlo by vás zajímat

Další články