Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

7 věcí, které se změní, až se nastěhujete ke svému chlapovi. Raději to nedělejte!

Zdroj: pixabay
+ Další fotografie
VZTAHY
Najít skvělého partnera pro život je opravdu důležité. Se svou láskou trávit čas a skvěle se doplňovat. Jakmile jste však bez svého partnera, jako byste se cítili nesví. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak bude váš partnerský život vypadat, jakmile se k sobě nastěhujete a budete společně vytvářet jednu domácnost? Nebude to tak růžové, jak to na první pohled vypadá!

Slavnostně jste se rozhodla, že je čas vyměnit váš růžový pokojíček za pořádné dospělácké bydlení se svou drahou polovičkou? Tak trochu zbrzděte. Chápeme, že se bezmezně milujete a chcete s vaším borcem trávit každou sekundu vašeho času, ale není to tak růžové, jak se na první pohled může jevit.

Začátky společného bydlení jsou pro budoucnost vztahu rozhodující. Nejspíš se dá najít hodně pozitiv, ale bohužel negativa jsou tam taky. Je to prostě zásadní krok ve vašem životě, který byste měla rozhodně zvážit. Nejde o to, jak dlouho svého milého milujete, ale o to, že některé věci se nadobro vypaří z vašeho života.

1. SLUŽEBNÁ Začnete být tak trochu jako služka. Partner to samozřejmě bude dělat nenápadně, ale čím déle spolu budete bydlet, tím častěji po něm budete uklízet. To je prostě pravidlo, které jen tak nezmizí. Opravdu mu chcete každý den sbírat špinavé fusekle po ložnici?

2. SVŮDNOST Už nebudete za tu sexy kočičku, kterou si pamatuje. Rovnou zapomeňte na nějaké svůdné kostýmky, ve kterých se budete obden nakrucovat v kuchyni. Ve společném bydlení toto opravdu nefunguje. Velkou část svého času budete trávit upocená u plotny a nebo v teplácích na gauči.

3. NEZÁVAZNÝ VZTAH Společné bydlení také značí, že je konec nezávaznému vztahu. Už to nebude to, že se uvidíte, jen když budete mít náladu. Uvidíte se prostě pořád. Přestanete mít svůj osobní prostor, který jste si tak užívali.

4. ŽÁDNÁ PRINCEZNA Uvidí vás i v těch nejhorších chvílích, kdybyste se nejraději sama neviděla. Unavenou, po kocovině a nebo s přicházející menstruací. Už si nebudete moct hrát na to, že jste dokonalá princezna, ale uvidí vás v naprosto reálném světle. Co si budeme povídat, někteří chlapi tohle neskousnou. Místo načančané labutě budou mít najednou doma nepříjemného a agresivního hrocha.

5. RANDE Už to nebudou také žádná randíčka. Nebudete se scházet v divadle, kině a na různých kulturních akcích. Dobře, společenský život z vašeho života nemusí úplně vyšumět, ale už to nebude mít to kouzlo, že na vás bude čekat jako gentleman s pugétem růží.

6. SEX
Ze sexu se stane jeden velký stereotyp. Najednou na sebe nebudete mít takovou chuť jako předtím. Naprosto se vytratí jakákoliv vášeň a spontánnost. Bude vedět, že jakmile přijde domů, budete tam ležet a bude vás mít jistou…

7. RANNÍ SNÍDANĚ Žádné romantické ranní procházky nebo schůzky na snídani. Váš milý pravděpodobně naprosto zleniví. Proč by chodil někam ven a utrácel navíc velké peníze za nějaký brunch, když ví, že ta vajíčka mu můžete klidně připravit i v pohodlí domova. Možná si řekne o to, abyste mu je naservírovala až do postele.

Mohlo by vás zajímat

Další články