Rýpal Michal z Uherského Hradiště si oblibu rozhodně nezískal. Kvůli němu jsou mezi soutěžícími hádky na denním pořádku a všichni jsou děsně nervózní. On je ale vysmátý, vaří až ve čtvrtek, tak si užívá toho, že dokáže ostatní rozhodit.

Jenže podle toho, co jsme o „alfa samci“ zjistili, tak by si rozhodně neměl co vyskakovat a radši si zamést před svým vlastním prahem. Jen si přečtěte 7 věcí, o kterých jste o tomhle vykutáleném kuchtíkovi neměli ani ponětí.

1. Hraje si na bosse celé skupiny, každého se snaží ponížit, ale aby jim prozradil, že má jen základní vzdělání, k tomu se moc nemá.

2. Pracuje jako obsluha strojů na výrobu plastů.

3. S přítelkyní, se kterou má už rok a půl starého syna, čekají další přírůstek. Ale kam miminko ve 2+1 uloží, to samozřejmě ještě neví.

4. Do Prostřena se přihlásil sám, chce totiž všem dokázat, že u vaření nemusíte všechno zabordelařit a neumazat tolik nádobí.

5. Kdyby náhodou vyhrál, tak peníze chce investovat na přípravy s očekáváním dalšího miminka.

6. Tvrdí o sobě, že je přátelský, upřímný, milý a vstřícný, ale dokáže být i nevyzpytatelný, vznětlivý a kritický, což prokazuje každý den a ostatní tím vytáčí.

7. Miluje tetování, což je na první pohled hned poznat, rád chodí na ryby, jezdí na kole a věnuje se domácímu kutilství. Rád o sobě tvrdí, že je umělec a má rád výtvarné umění.

Jestli se chcete sami přesvědčit, že je Michal opravdu takový rýpal, tak tento týden se vždy od 17.50 na Primě koukejte na Prostřeno, zaručeně se pobavíte.