Bývalá finalistka České Miss Veronika Kopřivová (24) sice korunku nezískala, ale nakonec ulovila daleko cennější triumf – srdce Jaromíra Jágra (43). Nejchtěnějšího starého mládence u nás, který denně vydělává miliony. Jenže zlatokopky, máte utrum. Už ho ulovila blonďatá modelka, která jak to vypadá, si ho zaháčkovala a jen tak ho nepustí.

Teda pokud maminka Jágrová bude spokojená. Pokud Veronika nesplní její požadavky, tak to bude mít holka ještě těžké. Ale přeci jen má tato kočka pár es v rukávu.

1. Podle informací redakce eXtra.cz už má s Jardou od léta bydlet na Floridě, kde se měli také poznat, když tam byla Veronika studovat angličtinu. Buď tomu tak osud chtěl, nebo mu někdo dopomohl. Ale nesmíme jí upřít to, že se to ještě žádné od doby Inny Puhajkové nepovedlo.

2. Ráda vaří a taky se tím chlubí na Instagramu. Dokonce i o Vánocích pekla domácí cukroví, aby náhodou Jarda nestrádal a nestýskalo se mu po domově. To bude mít určitě u paní Jágrové velké plus, že se snaží udělat jejímu synáčkovi teplo domova.

3. Přednost je rozhodně to, že vaří, ale hlavní je v čem. Nejradši prý totiž kuchtí v sexy prádélku, což musí brát hokejista jako krásné rozptýlení po těžkých zápasech a pak mu hned chutná lépe. Hlavně si tak dlouho nemusí „rozbalovat“ dezert.

4. Dostala už od Jardy moc pěkný dáreček. Kromě žití na slunné Floridě a denního opalování na pláži si „vysloužila“ i krásné auto značky Audi, které si hned umístila na Instagram.

5. Ještě začátkem minulého roku chodila podřadné přehlídky na diskotékách ve spodním prádle za pár korun. Přeci jen se po finále Miss do paměti diváků nezaryla, ale tomu je teď konec. Každá holka, co se objeví vedle Jardy, má slibnou kariéru téměř jistou. Inna by mohla vyprávět.

6. Zatím se k tomu ani jeden zúčastněný nevyjádřil, ale podle našeho zdroje to s Veronikou myslí tak vážně, že už o ní diskutuje i s rodinou a jim se i na dálku zalíbila.

7. Má ráda luxusní věci, čím dražší, tím lepší. To je teda pak u Jaromíra jak v ráji. Ten vždy rád své ženy zahrnoval drahými dary.

Ať to dopadne, jak to dopadne, vypadá to, že je konečně hokejový bůh šťastný a svědčí mu to nejen v soukromí, ale hlavně taky na ledě. Veronika ho chodí podporovat na každý zápas, udělala by pro něj první poslední a Jarda vedle ní jen září. Tak snad nejde o další holku, co by se vedle něj chtěla jen proslavit. Zatím to vypadá, že je to na dobré cestě