Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

7 ultra trapných holek, které nic neumí, jen dokážou vystrkovat zadek a prsa

Tyhle holky neumí vůbec nic.
+ Další 4 fotografie
Pořád nám sem chodí maily od různých holek, co mají udělat, aby byly slavné. Návod je jednoduchý. Přefiknout někoho slavného a pak se už jen svlékat a svlékat a zase svlékat. Nabízíme vám 7 holek, které neumí vůbec nic, a přesto se mají dobře. Žijí z podstaty svého jména a ukazují zadek a prsa. To je jejich návod na slávu.

První dámou, která neumí vůbec nic, a přesto se má lépe než vy, je Coco Austin. Má slavného manžela (rappera Ice-T) a má velký zadek. To je vše. Kombinace odporné obří zadnice a manžela, který je dávno za zenitem, ji pravidelně dostává na titulní strany bulvárních magazínů.

Ještě horší kreauturkou je zestárlá modelka Phoebe Price (42). Téhle Američance ujel vlak už před čtvrt stoletím. Přesto si z nějakého záhadného důvodu hraje na femme fatale a erotickou ikonu. Navíc loví chlapa. Bohatého chlapa. Vznikají tak bizarní snímky, když Phoebe buď ukazuje svou sádelnatou zadnici anebo povislá prsa. Oboje je za hranou.

Prsa vyvaluje další povadlá hvězdička Shauna Sand. Tato modelka kdysi odhodila podprdu v Playboyi a také si nabrnkla herce Lorenza Lamase. Z této podstaty těží už několik sezon. Poslední dobou je tak zoufalá, že své zmršené silikony cpe do každé zvrácené reality show – psali jsme ZDE.

Smutné je, že mezi hvězdičky, které těží ze své dávno zašlé slávy, patří i Pamela Anderson a Heidi Klum. Pamele je 48 let, její bradavky všichni viděli už před dvaceti lety a poslední dobou její fotky vyvolávají jediný pocit – soucit.

Na paty jí poslední dobou zdatně šlape německá modelka Heidi Klum. O ní se tradovalo, že je to jediná Němka na světě, se kterou se můžete pomilovat i při rozsvíceném světle. Jenže už to neplatí. Heidi (42) stárne a začíná být značně nesoudná. Na sociální sítě sice posílá přeretušované fotky, které byly prohnané přes 10 photoshopů, ale lidi nejsou blbí. Heidi, už se nesvlíkej.

Mezi největší ubožačky v rybníčku světových celebrit patří Nadeea Volianová. Neumí zpívat a zpívá. Nemá fotogenickou tvář, a přesto leze před objektivy fotoaparátů. Má divně tvarovaná prsa, přesto je furt ukazuje. Doufáme, že tahle holka alespoň dobře ovládá své rty a umí provádět luxusní felaci těm správným lidem. Jinak fakt nechápeme, proč na nás pořád vykukuje z různých deníků a webů.

Pěkná trapka je také Kim Kardashian. Profesionální manželka a profesionální vystrkovačka obří zadnice v poslední době zjistila, že kromě sloních sedacích svalů má také bradavky, a tak je cpe do různých časopisů. Fajn, přiznáváme, že je lepší koukat na její prsa než zkoumat její tupoučkou tvářičku bez jakéhokoliv mimošminkového přesahu.

Mohlo by vás zajímat

Další články