Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

7 typů lidí, kteří jsou ti absolutně nejhorší na celém světě! Jste jedním z nich?

S idiotem se nehádejte.
Zdroj: eXtra
Nikdo na světě není dokonalý a všichni si vzájemně tolerujeme nějaké ty nedostatky. Existuje ale několik věcí, které prostě překousnout nedokážeme. Tohle je 7 z nich!

1. Lidé, kteří vyhrávají na plné pecky mobilním telefonem v MHD

Jestli chcete špatný hip-hop zhoršit ještě tím, že ho pustíte tím vaším chrastítkem, tak prosím. Dělejte si to ale doma a neotravujte tím zbytek lidstva, které někdy slyšelo o slušném vychování.

2. Lidé, kteří MAJÍ DĚTI

Je úžasné, že potřetí v tomhle týdnu udělal bobek. Opravdu ano. Ale nevíme, proč bychom to měli rovněž potřetí v tomto týdnu vidět i s detailní fotodokumentací na Facebooku. Ty děti vám přejeme, ale všechno má své meze, přátelé.

3. Lidé, kteří nevědí, jak se chovat v kině

Nezajímá nás, že Jennifer Lawrence vypadá úplně stejně jako vaše přítelkyně (nevypadá). Nezajímá nás, že ta smska je pro ni, a rozhodně nás nezajímá, že vám (ty v*le brácho) volá ta holka z baru (nevolá).

Sednout, sklapnout a vypnout telefon.

4. Lidé, kteří jsou Felix Slováček

Podvádíte tu, kterou, jak všude tvrdíte, hrozně moc milujete. Všichni to o vás vědí, všichni vědí, že lžete, a vy si přesto myslíte, že se to neprovalí. Ne, no. Provalí.

5. Lidé, kteří nepoděkují, když jim podržíte dveře

Zrovna jste jim podrželi dveře a ulehčili život. Někdo pro někoho udělal něco pěkného, aniž by očekával, že dostane něco zpět. Humánnost žije! Lidstvo je zase úžasné. Život je skvělý. Im lovin it! To vše vám běží hlavou, když se usmíváte na osobu, které jste zlepšili den. A ona kolem vás beze slova projde, jak kdyby byl den arabských princezen. Vždyť vy jen děláte svou povinnost. Neděláme!

6. Lidé, kteří troubí na autoškolu

Protože oni tam nikdy neseděli a nevědí, jak stresující to je. Ideálně pokud je to úplně první jízda. Ten člověk z toho rozhodně nebude mít sebevědomí na Pikachu, vy kazisvěti.

7. Lidé, kteří se prostě musí nacpat do MHD dřív, než vy vystoupíte

Co na tom, že chce vylézt ještě asi 325 lidí. Tihle idioti se tam prostě hlava nehlava nacpou a je jim jedno, jestli proti nim stojíte vy, dvoumetrový chlap nebo třeba těhotná ženská. Oni tam prostě musí být TEĎ HNED a ideálně prostředkem dveří! Co kdyby se ta socka najednou v půlce nastupování rozjela?! To se přece děje každý den, že jo…

Související články

Další články