Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

7 tvrzení, která říkají celebrity, přitom ale lžou. Plus výkladový slovníček jako bonus

Zdroj: archiv

Protože jste pravidelní čtenáři bulváru a zajímá vás, co se děje v českém šoubyznysu, rozhodli jsme se vám poodhalit mluvu celebrit. To, co totiž vypouštějí z úst, často není pravda, a protože u nás je čtenář na prvním místě, pokusíme se vám objasnit několik frází a jejich význam. Budete tak článkům o slavných a rozhovorům s nimi lépe rozumět. A když se z vás třeba stane novinář, budete vědět, že to, co vám právě dotyčná osoba v interview říká, je pěkný blábol.

1. "Rozešli jsme se, není v tom nikdo třetí" doopravdy znamená, že v tom samozřejmě někdo třetí byl. Je jedno, jestli ze strany partnera nebo partnerky, a i když se třeba nejednalo o záležitost na jednu noc, ale dotyčný(á) chodí na večírky zatím stále bez doprovodu, je jasné, že pečlivě plánuje umělou pauzu po rozchodu do doby, než nebude s novým partnerem(kou) tolik nápadný(á).

2. "Jsme spolu z čisté lásky, opravdu ho miluju" je oblíbená fráze dvojic, které se právě někde poprvé ukázaly spolu ve společnosti. Většinou se jedná o zlatokopky, které se snaží okolí přesvědčit, že toho starce, který může jednou za půl roku a ještě s třemi viagrami, fakt milují od srdíčka. Samozřejmě to platí i obráceně, ale ne v tak velkém měřítku, jakože se mladá holka snaží na o mnoho let starším chlapovi "vyzlatokopit", co se dá, do doby, než ho přestane bavit.

3. "Tentokrát je to ten pravý". Určitě, vždycky je to ten pravý, ono by znělo divně "je to ten levý". V jádru to ale znamená, nejsem si tak jistá, ale to vám asi nebudu hned říkat. Předevčírem jsem ho klofla a teď se budu snažit ho nepustit ze spárů, dokud mi ho nějaká mrcha neukradne.

4. "Zvažuju několik nabídek" říkají často celebrity, když se jich ptáte na jejich pracovní příležitosti. Ve skutečnosti mají velké kulové a neustále čekají, až jim zazvoní telefon s nějakou nabídkou práce, i kdyby to mělo být cokoliv. Skoro.

5. "Můžu jíst, ale nepřibírám" - oblíbená fráze modelek, hereček, zpěvaček, které jsou extrémně hubené. Když mají projít kolem jídla, je to pro ně asi tak náročné, jako skočit bungee z Empire State Building. Násilně předvádějí před fotografy pózy s jídlem (Eliška Bučková by mohla vyprávět), a když už je náhodou vidíte jíst, jsou to třeba dva plátky okurky pokapané balzamikem, které vydávají za hodnotný oběd.

6. "Ocenění jsem nečekal(a)". Tak určitě. Vlastně už několik dní předem vím, že ho budu přebírat, chystám si oblečení a hlavně nějakou hodně moudrou řeč, abych nebyl(a) za blbečka.

7. "Byl to opravdu úspěšný projekt" - nikoho to nezajímalo, mysleli jsme, že o tom budou všichni psát. Stálo mě to spoustu času a všem je to úplně u (_,_).

Související články

Další články