Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

7 stupňů zrání mužů: Ve 22 jsou na vrcholu plodnosti. Ve 49 vás pravděpodobně podvedou. PRŮZKUM

Povahu ovlivní jednotlivá roční období.
Veřejnost je toho názoru, že nejčastěji mění svoje chování ženy. Nový průzkum ukazuje, že i muži se během stárnutí vyvíjí. Kupříkladu ve dvaadvaceti jsou na vrcholu plodnosti, která ale začne posléze nenápadně klesat. Těsně před padesátkou mají největší tendenci nechat se svést a uchýlit se tím k nevěře. A to není zdaleka všechno.

Člověk by skoro řekl, že muži jsou celý život dětmi, ale věřte, že tomu tak úplně není. Přinášíme vám přehled, jak se muži chovají v jednotlivých letech.

1. 15 let

Většina chlapců přijde v patnácti o panictví. V průměru o pár měsíců dříve než dívky. Studie ale také odhalují, že 31 % chlapců zažije svůj první sex před patnáctým rokem.

2. 22 let

Ve 22 letech je jejich plodnost na vrcholu. Pak už začíná nenápadně klesat. Výzkum odhalil, že když je muži 22 let a více, jeho spermie se pohybuje v ženském těle pomaleji. Ročně se zpomaluje o 0,7 % z jejich průměrné rychlosti 5 mm za sekundu. Tento věk je pro ženu jeden z nejplodnějších.

3. 30 let

Dosud si muži udrží svoji postavu celkem bez práce, ale od třiceti nahoru byste se sebou, pánové, měli něco dělat. Pokud se nezačnete hýbat, může vám z fleku začít růst pivní bříško a to se shazuje pěkně blbě.

4. 37 let

V sedmatřiceti letech se muži cítí nejvíce naplnění. Obdobně se cítí čtyřiatřicetiletá žena. Tři roky před čtyřicítkou se muži nejčastěji žení, mají děti a touží si koupit dům. Úsměv na tváři jim vykouzlí běžné věci jako jeho oblíbený oběd.

5. 49 let

Na muže, kterým táhne na padesát si dejte pozor. Pokud měří více než 180 cm, je více než pravděpodobné, že vás podvede. Vysocí muži jsou pro ženy daleko atraktivnější než muži menšího vzrůstu.

6. 70 let

S přibývajícím věkem si muži sex užívají více a více. Se sedmdesátkou muži hlásí, že mají plnohodnotné, šťastné sexuální životy, píše British Medical Journal. Téměř sedm z deseti mužů má stále sex.

7. 90 let

V devadesáti letech zábava rozhodně nekončí. 80 % ze sta sexuálně aktivních mužů je spokojeno se sexem i v devadesáti. Buď totiž přestanete úplně, nebo to nikdy neskončí.

Informace přinesl Daily Mail.

Mohlo by vás zajímat

Další články