Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

7 slavných filmových párů, mezi kterými to jiskřilo na scéně i mimo ni

7 slavných filmových párů, mezi kterými to jiskřilo na scéně i mimo ni
Zdroj: Archiv
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Při natáčení filmu spolu herci tráví tolik času, že se není čemu divit, když mezi nimi přeskočí jiskra i v reálném životě. Někteří z těchto herců byli pro svou novou lásku dokonce schopni obětovat i tehdejší partnery a rodinu.

Ztvárnění zamilované postavy není jen tak, vyžaduje to určitý talent a jiskru, bez kterých by zamilovanost nebyla tak věrohodná. Tyto jiskry, které hledají filmoví tvůrci, u herců někdy přerostou a film už není pouze herecký výkon, ale opravdová zamilovanost. Tito herci to poznali na vlastní kůži, zamilovali se na filmovém place a v reálném životě se později vzali, ale bohužel, ne každému vztah vydržel.

Angelina Jolie (45) a Brad Pitt (56)

V roce 2005 dal jeden z nejkrásnějších párů Hollywoodu dohromady film Pan a paní Smithovi. Vzali se v roce 2014 a mají spolu několik vlastních i adoptovaných dětí. Brad Pitt kvůli Angelině opustil svou tehdejší partnerku Jennifer Aniston, což mu má mnoho fanoušků stále za zlé. Láska Angeliny a Brada ale nevydržela a pár požádal po pár letech o rozvod.

Goldie Hawn (74) a Kurt Russell (69)

Ač láska mezi hollywoodskými celebritami často nemá šťastný konec, Goldie Hawn a Kurt Russell jsou velkou výjimkou. Tvoří spolu pár neuvěřitelných 36 let. Pár se seznámil při natáčení filmu Odpolední směna z roku 1984. Oba si prošli několika rozvody a další manželský slib je už nelákal, zato spolu mají jednoho syna.

Daniel Craig (52) a Rachel Weisz (50)

Láska jako z románu zasáhla filmového Jamese Bonda Daniela Craiga a krásnou herečku Rachel Weisz Pro svou velkou lásku dokonce opustili své dlouhodobé vztahy, které oba měli. Pár se seznámil v roce 2011 při natáčení filmu Dům snů a stejného roku se stihl i vzít.

Blake Lively (33) a Ryan Reynolds (43)

Jeden z nejstabilnějších párů Hollywoodu se poznal při natáčení filmu Green Lantern, ač z očekávaného filmu vznikl spíše propadák, byl to osudový moment pro Blake Lively a Ryana Reynoldse. V jednom rozhovoru se Ryan svěřil, že si nikdy nemyslel, že bude mít děti a bude spíše vždy jen strejda, se kterým je vždy sranda. To se ale po poznání Blake změnilo a pár má spolu dokonce tři dcery.

Libuše Šafránková (67) a Josef Abrhám (80)

Krásný český herecký pár patří k jedněm z nejstabilnějším u nás. Libuše Šafránková a Josef Abrhám jsou manželé 44 let. Poznali se v Činoherním klubu, kdy měl ještě Josef vážný vztah se zpěvačkou Naďou Urbánkovou. Společně si později zahráli ve filmu Poprask na laguně a zrodil se krásný vztah. Vzali se v roce 1976 a mají spolu syna Josefa.

Eva Mendes (46) a Ryan Gosling (39)

Šťastný pár, který je spolu téměř deset let, se seznámil při natáčení filmu Za borovicovým hájem v roce 2011. Ač je Eva Mendes o sedm let starší, pro pár to není žádná překážka a vychovávají spolu dvě děti.

Mila Kunis (37) a Ashton Kutcher (42)

Tento pár se potkal již v roce 1998, kdy spolu natáčeli seriál Zlatá sedmdesátá, kde padl i první polibek, ale pár spolu ještě nic neměl a netušil, že ho čeká společná budoucnost. Jejich hvězda raketově stoupala, oba vystřídali pár partnerů a po několika letech se dali dohromady. Mila Kunis a Ashton Kutcher spolu mají dvě děti.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy