Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

7 skutečných důvodů, proč muži podvádějí své ženy. Láska k milence to obvykle není!

Říká se, že není důležité, kam muži odcházejí, ale za kým se vrací. Něco na tom bude...

Muži jsou naprogramovaní jako lovci. Od dob neandrtálců se toho příliš nezměnilo. Už ženy nevláčí za vlasy do jeskyně a nesoutěží o to, kdo jich oplodní nejvíc, avšak v principu zůstávají stejní.

Mají prostě touhu vyspat se s co největším množstvím žen, které by potenciálně mohli oplodnit.

A to je i jeden z důvodů, proč muži zkrátka nedokáží být věrní.

Máme pro vás dalších 7 vysvětlení, proč si s milenkami nedají pokoj!

1. Příležitost dělá zloděje. A pokud je muž úspěšný, charismatický nebo navrch ještě bohatý, může si vybírat své milenky rovnou po desítkách. Nic neudělá jeho egu lépe než bezpočet natěšených ženských těl vítajících jeho penis.

2. Cítí se vedle své manželky nebo stálé přítelkyně nejistý. Ano, i taková může být motivace k nevěře. Muž, který se cítí ohrožen, raději zvolí protiútok v podobě paralelního vztahu. Co kdyby mu jeho milá chtěla zdrhnout? Radši se pojistí…

3. Není si jistý sám sebou a potřebuje si něco dokazovat. A kdo mu lépe dodá ztracené sebevědomí než naivňoučká milenka, jež se do něj bezmezně zamiluje? Stačí, aby ji jednou týdně pozval na večeři, následně ji uspokojil v její maličké garsonce, a pravidelný ego-boost je na světě. Domů se vrátí jako nadsamec.

4. Začíná se nudit a není schopen vymyslet si lepší zábavu než milenku. Takové milenecké dobrodružství je v podstatě lepší než strategická počítačová hra. Musí taktizovat, manipulovat a přemýšlet. A to ho zkrátka baví!

5. Cítí, že stárne a že by si měl ještě něco užít. Rád by si totiž taky jednou přihřál polívčičku s kluky v hospodě a vyprávěl jim nějaký příběh, který by nebyl tak úplně vymyšlený.

6. Není ve svém současném vztahu úplně šťastný, ale nedokáže z něj odejít. Zkouší tedy nové varianty, ale ubližuje tím vším nejen svým milenkám, své ženě, ale především sám sobě.

7. Je to prostě děvkař a hajzl.

Mohlo by vás zajímat

Další články