Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

7 rad pro divošky: Situace, kdy nechat kalhotky klidně doma

Možná už vás to někdy napadlo, ale nikdy jste to neudělaly. Řeč je o vašich kalhotkách, resp. o tom nechat si je doma a vyrazit naostro. Věřte, že je to naprosto osvobozující pocit! V jakých situacích můžete vaše spodní prádlo nechat v klidu doma a cítit se jako královna všech rebelek? Nebojte, nikdo se to nedozví! Možná...

Kdy můžete nechat vaše kalhotky doma a cítit se jako rebelka? Vybrali jsme pro vás několik situací, kdy si to můžete dovolit. Dopřejte vašemu klínu jednou za čas svobodu!

  1. Máte-li poslední kus čistého prádla a nechce se vám prát. Není nic jednoduššího než prostě vyrazit naostro! Čisté kalhotky si pak můžete nechat, až si půjdete koupit nové…
  1. Pokud není šance, že na to někdo přijde. Hlavně kolegové v práci. Určitě nechcete, aby si o tom celá kancelář povídala, že?
  1. Pokud je šance, že to někdo zjistí! Jestli se na to cítíte a jste ten nejvyšší stupeň rebelky, jděte do toho! Vaše okolí bude jistě překvapeno, jaká jste divoška!
  1. Když se cítíte sexy, je to ten nejlepší čas vyrazit bez kalhotek! Ten pocit, že se procházíte na ulici bez spodního prádla, vás učiní ještě atraktivnější. Bude z vás totiž doslova vyzařovat sex-appeal.
  1. Právě jste po tom nepříjemném krvavém týdnu? Není nic lepšího než konečně po menstruaci dopřát vašemu klínu trochu svobody a neškrtit se v kalhotkách. Směle do toho!
  1. Když se chcete právě potit ve fitku, není rozhodně důvod mít kalhotky. Na co se potit jednou tolik a vaší škebličce dělat nepříjemně. Mnoho fitness legín má v sobě navíc všitou látku, která vám vytvoří dostatečné pohodlí při cvičení. Nezapomeňte je však ihned vyprat!
  1. Čeká vás rande s vaším potenciálním milencem či chcete okořenit váš stávající vztah? Zapomeňte na dokonalé krajkové prádlo, do kterého budete investovat půlku vaší výplaty! Prostě si žádné neberte! Jakmile to chlap zjistí, bude z vás naprosto paf. Mužům stejně o prádlo nejde, hlavně že máte kalhotky dole…

Mohlo by vás zajímat

Další články