Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

7 podzimních fotek, které dokazují, že Česko je nádherná země a máme být na co hrdí

7 podzimních fotek, které dokazují, že Česko je nádherná země a máme být na co hrdí
Zdroj: Janek Sedlář
+ Další 3 fotografie
Janek Sedlář, český fotograf, jehož tvorba se stala podzimním hitem internetu a nejen v České republice. Není těžké uhádnout proč, žijeme prostě v nádherné zemi, kde barvy podzimu umí v přírodě doslova čarovat.

Janek, jehož specialitou je fotografování krajiny, se stal uznávaným fotografem teprve v roce 2011 a většina z jeho okouzlujících snímků byla zachycena v jeho domovském regionu Moravy a kolem přírodní rezervace Bílé Karpaty.

"Inspirace nacházím v každodenním životě, v přírodě, v mých pocitech a myšlenkách," řekl Janek, jehož fotografie jsou opravdu krásné. "Být v těchto lesích a loukách je návrat do dětství, obnovuje to mou životní energii a já se snažím sdílet tyto okamžiky s ostatními díky fotografiím, přičemž samotný proces celé tvorby je pro mě jako meditace," dodal Janek Sedlář.

Na podzimních fotografiích mladého talentu je zachyceno krásné Česko. Připomeňte i vašim přátelům, v jaké nádherné krajině žijeme, a nasdílejte jim článek na sociální sítě.

Podzimní série Janka Sedláře se objevila na několika zahraničních serverech a lidé z celého světa se ptají, kde ty fotografie vznikly. Kde asi? Přeci u nás, v České republice!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy