Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

7 pekelných znamení, podle kterých poznáte nefalšovanou českou krasavici

Julie Zugarová by mohla dávat lekce o tom, jak být SEXY!
Zdroj: facebook.com

Chcete být krásná, úspěšná, žádaná a zaručeně sexy? Stačí, abyste disponovala těmihle 7 věcmi, a všichni budou vědět, že patříte na výsluní!

Pokud dodržíte těchhle 7 bodů, zařadíte se mezi výstavní krasavice a tečka, přes to nejede vlak!

1) Udržujte svůj Facebook v chodu

Dá rozum, že žádná prvotřídní krasavice nemůže existovat bez účtu na Facebooku! Je naprosto nezbytné, abyste udržovala všechny své přátele v napětí, odkud že jim pošlete další vytuněnou selfie. O profilových fotkách nemluvě, nechte si je pro jistotu nafotit od profíka, nebo alespoň od kamarádky s iPhonem. Rty zásadně špulit, prsa vypnout a být „happy“!

2) Nepodceňujte pravidelný kosmetický „tunning“

Nalepené řasy, gelové nehty, prodloužené vlasy… Snad vás to nemusíme učit, ne? A co si budeme povídat, trendy si hlídejte hlavně v lifestylových časácích, tam vám poradí, jestli ještě frčí obyčejná „francie“, nebo jestli si drápky máte ozdobit nalepovacími kamínky a kdesi cosi.

3) Preferujte značky

Pokud jste opravdová krasavice, musíte mít vlastní Vuittonku. Pokud nemáte na pravou, pořiďte si fejkovou, protože to stejně nikdo nepozná. Hodí se ke všemu, a když se s ní ukážete na baru, všichni budou vědět, že jste luxusní kočička. Dobře víte, že celebrity na ni také nedají dopustit. Taková Katka Kristelová i Hanka Mašlíková by mohly vyprávět. Samozřejmostí jsou trička se značkovým nápisem na prsou. Značka nejlépe vynikne ve štrasu nebo v lesklém provedení.

4) Vaše prsa musí jít daleko před vámi

Pokud chcete, aby se za vámi chlapi otáčeli a obdivně hvízdali, že jste kost, musíte jim to ukázat. A to doslova! Pokud se zrovna nechlubíte přírodními čtyřkami, investujte do prsních implantátů – v dnešní době je má přece kde kdo. Anebo se pojistěte pořádně naducanou push-upkou! Řiďte se heslem „dobrý den, kozy ven“!

5) Napěchujte se vždy do co nejužších džínů

Nezáleží na tom, kolik vážíte nebo jak dlouhé máte nohy. Prostě se pěchujte a pěchujte, dokud džíny nedopnete. Pokud vám něco vyleze kolem, neřešte to. Madla lásky jsou přece sexy, a navíc je mají všechny sexy kočky na baru, tak co byste je neměla vy!

6) Choďte na jehlách, i kdyby na chleba nebylo

Pokud chcete být kráska s velkým K, rozhodně musíte nosit jehly. Všichni přece vědí, že kdo nosí podpatky, je zaručeně sexy! Klidně vyrazte do práce o 3 hodiny dřív nebo se držte zábradlí. Pokud se propadnete podpatkem do kanálu, zase se vyprostíte. My vám věříme, buďte na sebe tvrdá! Každý ví, že pro krásu se přeci musí trpět.

7) Cigarety vám sluší

Žádné barové krasavici nesmí po ruce chybět krabička slimek! Kouření je sexy. A tenké cigarety přece nemohou být škodlivé!

Související články

Další články