Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

7 osudových mužů Julie Roberts: Komu utekla tři dny před svatbou a kdo ji konečně dokázal zkrotit?

Julia utekla od Kiefera Sutherlanda tři dny před plánovanou svatbou.
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie

Že je romantika na televizních obrazovkách na hony vzdálená realitě ví i představitelka postmoderní pohádky o Popelce Pretty Woman Julia Roberts.

Připomeňte si nejpamátnější osudové hereččiny muže.

1. Dylan McDermott S Dylanem herečka randila v letech 1988 až 1990 a dokonce se zasnoubili. Jenže když se z ní stala po filmu Pretty Woman megahvězda, jejich vztah skončil. Dylan jí prý tehdy ještě krátce po rozchodu pořídil psa.

2. Kiefer Sutherland S Kieferem začala Julia randit na jaře 1990, v zimě stejného roku se zasnoubili a v červnu 1991 se rozešli. Pár se dal dohromady během natáčení snímku Flatliners. Tři dny před plánovanou svatbou Julie zrušila zásnuby a utekla do Irska s nejlepším kamarádem Kiefera Jasonem Patricem. Roberts tehdy řekla, že ničeho nelitovala, protože nebyla připravená se vdávat.

3. Jason Patric Vztah dvojice trval přesně rok (1991 –1992). Patric byl v té době málo známý herec a poté, co s ním Julia prchla od Sutherlanda do Irska, se dali po pár dnech dohromady. Ani jejich románek ale neměl dlouhého trvání.

4. Lyle Lovett Randit začali v květnu 1993, svatba proběhla 27. června v témže roce, pár se rozešel v březnu 1995, ještě v tomto roce byli rozvedeni. Herečka si Lovetta vzala po ani ne měsíční známosti. Média je pak nazývala jako krásku a zvíře. Svatba se konala v malém městečku nedaleko Indiany, za družičku byla Julii Susan Sarandon. Manželé spolu vydrželi 21 měsíců, rozchod herečka nedokázala blíže definovat. „Nestalo se nic špatného, nikdo nikomu nic neudělal. Není to složité, je to jen nepochopitelné,“ řekla tehdy.

5. Matthew Perry S Chandlerem z Přátel si byla herečka blízká v roce 1996, kdy se objevila v jedné z epizod seriálu. Perry ji tehdy pozval na rande a Julia souhlasila. Roberts médiím ale tvrdila, že o vztah mezi nimi nikdy nešlo.

6. Benjamin Bratt S Benjaminem Julia žila v letech 1997 – 2001. Poprvé ho potkala v restauraci v Los Angeles a okamžitě se do něj zamilovala. Po jejich rozchodu média tvrdila, že ji opustil Bratt kvůli tomu, že se chtěl usadit a založit rodinu, což zas nechtěla Julia. Ta samozřejmě tvrdila, že jejich rozchod byl vzájemný.

7. Danny Moder S kameramanem Dannym randila Julia od dubna 2001 a 4. července 2002 se za něj provdala. Právě on se stal otcem jejich syna Henryho a dvojčat, dcery Hazel Patricie a syna Phinnaeuse. Julia tvrdí, že je stále jako čerstvě zamilovaná.

Související články

Další články