Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

7 nejvíce překvapivých momentů z Karlových Varů: Naštvaná Verešová i Koblížková přicházející o svou hřívu!

Andrea nestihla červený koberec a Monika přišla o vlasy. Co dál se na
festivalu stalo?
Zdroj: Showpix, Instagram, Profimedia
+ Dalších 12 fotografií
Karlovy Vary jsou u konce a celebrity si pomalu balí ty desítky kufrů, se kterými tam přijely. Za týden se toho v lázeňském městě událo hodně. Pojďme se podívat na nejzajímavější momenty z celého filmového festivalu.

1. Andrea Verešová a její kyselý obličej

Podle informací agentury Showpix totiž jindy zcela dokonalá Andrea Verešová (37) nestihla červený koberec. Zřejmě jí úpravy zabraly tolik času, že nestačila dorazit v době, kdy své róby ukazovaly ostatní celebrity.

Andrea se tak k Thermalu dostala pozdě a bez zájmu fotografů, kteří byli dávno pryč. Tvářila se pěkně zpruzeně, ale nakonec nahodila úsměv aspoň pro své fanoušky na Instagramu a natočila pro ně video.

2. Tomáš Topolánek a jeho starší přítelkyně

Představitel české zlaté mládeže Tomáš Topolánek (25) měl dříve slabost pro mladé modelky a randil třeba s finalistkou Miss Simonou Dvořákovou. Teď se ale ukazuje, že se mu líbí spíše starší a zkušenější ženy. Už několik měsíců se totiž objevuje po boku čerstvě rozvedené PR manažerky Terezy Michovské.

Všichni si dlouho mysleli, že se jedná jenom o chvilkové povyražení. Jenomže páreček ve Varech všem vytřel zrak. I když je mezi nimi 15 let rozdíl, tak stále vypadají jako zamilované hrdličky. Rozhodně jeden z nejzajímavějších párečků v Karlových Varech!

3. Kámošky Simona Krainová a Andrea Verešová

Andrea Verešová a Simona Krainová (44) se nikdy moc v lásce neměly. To se ví dávno. Jenže nyní se zdá, že v noci ze čtvrtka na pátek zakopaly válečnou sekyru a pózovaly spolu jako dvě nejlepší kamarádky na luxusní Moët party. Bylo to jenom na přání sponzorů, nebo tyhle dvě opravdu našly společnou řeč?

4. Agáta nepřijela do Varů dělat ostudu

Když se v minulosti objevila na karlovarském filmovém festivalu Agáta Prachařová (32), všichni tušili, že se bude jednat o pořádný průšvih. Když se ztřeštěná Agáta v minulosti objevila ve Varech, hodila do sebe pár sklenek alkoholu a začaly se dít věci. Dcera Veroniky Žilkové se totiž ve Varech porvala, o rok později se její někdejší partner Mirek Dopita pustil fyzicky do fotografa, a tak se Prachařová objevila na takzvaném black listu.

Teď se do Varů přijela podívat. Naštěstí je těhotná, a tak se všem ulevilo, že letos ostuda snad nehrozí. Navíc ji střeží na každém kroku manžel Jakub Prachař a oba prý letos nepřijeli popíjet, ale sledovat filmy. „Ano, je to tak,“ přiznala bývalá modelka. Tak překvapení od bývalé rebelky – tentokrát byla ve Varech za dámu a jako jedna z mála opravdu viděla i nějaký ten film!

5. Monika Koblížková si nechala uprostřed festivalu ustřihnout dlouhou hřívu

Monika Koblížková byla ve Varech samé překvapení. Strhávala na sebe pozornost všude, kam přišla. A to nejen díky dokonalým outfitům, ale také díky své bujné hřívě. S tou přišla jeden večer na party, ale bylo hodně vidět, že se jedná o uměle prodloužené vlasy a celkový look vypadal nepřirozeně. A co udělala Monika další den?

Nechala si vlasy ustřihnout na krátké mikádo a ihned k němu zvolila jiný oufit. A vypadala mnohem lépe než s metrem umělých vlasů navíc!

6. Těhotná bývalá Miss Terezie Dobrovolná

Sympatická Miss ve Varech rozhodně překvapila svým bříškem v 9. měsíci těhotenství. Terezii Dobrovolné je 42 let a přiznala se, že v rozšíření rodiny už ani nedoufala. Své těhotenství bez komplikací bere jako opravdové požehnání a už se těší na nadcházející mateřské povinnosti!

7. Velké usmíření sestřenic Issových ve Varech

Sestřenice Martha a Klára Issovy spolu po šesti letech zase mluví. A nejen to, na červený koberec zahajovacího večírku ve Varech dorazily ve společné limuzíně i se svými partnery.

Konflikt vznikl kvůli režisérovi Davidu Ondříčkovi. S tím nejdříve chodila Klára a on se během vztahu rozešel se svou manželkou. Jenomže pak láska vyprchala a on se zamiloval do Marthy Issové. Herečky spolu několik dlouhých let nemluvily. Klára se mezitím objevovala spíše v dámské společnosti, ale letos se po jejím boku objevil mladý sympatický Jakub a Klára je opět zamilovaná a září jako sluníčko. Rodinná krize je definitivně u konce.

Související články

Další články