Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

7 největších koček letošní SuperStar! Která z nich je podle vás ta nej?

Která naděje je ta nejkrásnější?
+ Další 3 fotografie
SuperStar zdaleka není jen o zpěvu! Krásný vzhled a milé vystupování vám mohou cestu na vrchol výrazně usnadnit. Komu pomohou nejvíce? Přinášíme vám 7 nejkrásnějších slečen z celého letošního ročníku!

Sabina Slepčíková (23)

Její duet s bratrem Daliborem (15) soutěží o nejdojemnější představení celé SuperStar. Mladá zpěvačka ale zdaleka nezaujala pouze zpěvem. Krása jí v budoucí kariéře určitě pomůže!

Šárka Dreiseitelová (24)

Originální a trošku ulítlá. Tak sebe samu popisuje veselá Šárka, která ani v SuperStar neváhá krásu využít. Obávaný porotce Paľo Habera (53) se z ní dokonce červenal! Nevěříte? Podívejte se sami na následující video.

Nela Bartolomeu (23)

Učitelka z mateřské školy zatím zpívala především ve sprše. To se ale určitě brzy změní. Pronikne i na přehlídková mola? Podle nás na to rozhodně má!

Emma Drobná (21)

„Ty jsi celý balíček all inclusive,“ shrnula Emmu Marta Jandová (41) a my souhlasíme. Tahle slečna má rozhodně na finále i celkovou výhru. Zaujmout umí ale i jinak a už si toho všiml i jeden ze soutěžících. Uloví krásnou zpěvačku Daniel Křížka?

Barbora Hazuchová (17) a Melinda Noáková (17)

Nejmladší z celého výběru ale na tomhle seznamu rozhodně nemohou chybět. Duetem Set Fire To The Rain oslnily celou republiku a my už víme, komu budu náctiletí chlapci držet palce nejvíce!

Karolína Přibylová

Původně přišla na casting jen prodávat pizzu. Jenže moderátor Pyco jí sehnal kytaru a dotáhl před porotu. Postup měla takřka okamžitě v kapse. Je právě Karolína vaší favoritkou?

Mohlo by vás zajímat

Další články