Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

7 největších celebritních opruzů Varů: Která nikdy nemá pozvánku, koho nenávidí ochranka a kdo na kolonádě předstírá, že je celebrita?

Jsou celebrity, které ve Varech fakt nevidí rádi…
Zdroj: profimedia, herminapress.cz, koláž: MUDr. Richard Skalka
+ Další 3 fotografie

Karlovarský festival slavnostně zahajuje a firma, která každoročně Barťákovi zajišťuje ochranku na společenských akcích, už má zase plné ruce práce s vysvětlováním gorilám, jak a ke komu se mají chovat ve specifických případech. Do toho se novináři už předem trápí každoroční schízou, kolik celebrit je zase bude opruzovat svou přítomností a skuhráním o články. Podívejte se na přehled tradičních potížistů, které ve Varech většinou nikdo nečeká a hlavně nechce, případně na ty, které tam zvané jsou, ale personál festivalu je k smrti nenávidí!

1. Zdeněk Podhůrský + přívěsek Ilonka

Zlatí lidé, se kterými je sranda, jen kdyby měli alespoň jednou pozvánku. Na festivalu se pohybují s naprostou suverenitou a Zdenda i deset let po mediální mrtvici spoléhá na to, že ho pustí tzv. na ksicht a vychází mu to. Málem narazil loni, kdy pořádal luxusní mejdan pro lodivody reklamní branže a byznysu hlavní sponzor festivalu a ke vchodu se dostavila obávaná dvojice nevědouc, že jediné zadání pořadatele bylo, že si důrazně nepřeje nežádoucí celebrity. Šéfka produkce akce nakonec Podhůráka pustila s konstatováním: „Co jsem s nimi měla dělat, už byli stejně uvnitř a hlavně, oni by se stejně dostali dovnitř oknem…“

2. Královna Pařížské Kotvalová a její gigolo

Učiněné neštěstí pro všechny zúčastněné, ale nedá se svítit. Milovnice kosmetických krémů, které sbírá, ex Bendlovka Kotvalová je významná podnikatelka zastupující a prodávající řadu luxusních značek, která je nemocná tím, že chce dosáhnout společenské prestiže a statusu celebrity. Novinářky si ji předcházejí, protože umí štědře oplatit každý článek, a navíc, kdo vám dá dneska něco luxusního zadara. Kotvalová Vary doslova šikanuje. Pozvánky zajišťují zastoupení bohatých firem či média, kde její klienti inzerují, případně problém vyřeší slavné kamarádky, které u Tamary nakupují. A pak se každoročně opakuje stejná taškařice, kdy Kotvalová chce, aby byl medializován už její příjezd. Ač vlastní solidní auta vyšší střední třídy, vždy se svým o třináct let mladším zajíčkem přijede ve vypůjčeném luxusním voze s hromadou kufrů z dovozu, teatrálně tajtrlíkuje před hotelem a připomíná novinářkám, že ty boty jsou Louboutin a kombinézu na cestu po karlovarské rychlostní silnici jí navrhovala Liběna Rochová. Už se nemůžeme dočkat, co naše oblíbenkyně předvede za šaškárnu letos.

3. Dominika Mesarošová

Na party se dostaví krásná, vymydlená, nezfetovaná a střízlivá, akorát nepozvaná, což v mezních případech řeší neuvěřitelnými kousky: Akredituje se jako novinářka, přeleze zábradlí, zaútočí komínem. Na party giganta Swarovski, kde ji loni prostě nechtěli a hotovo dvacet, nakráčela coby doprovod jiné, pozvané celebrity a bylo vymalováno. Vše se ještě umocnilo předloni, kdy žila s místním podnikatelem, seniorem Petrem Ptáčkem, který se ve Varech vyzná, a Jirka Bartoška tak měl zase důvod hystericky kouřit jednu za druhou. Proslýchá se, že na zahajovací party se letos pokusí vniknout pomocí šachty na vzduchotechniku.

4. Olga Menzelová

Olga roky fantasticky předstírá status celebrity. Má úroveň, je významnou PR hráčkou na mediálním trhu, má aktivity propojené se šoubyznysem a vždycky se postará o to, že ji nakonec „pozvou“ na řadu akcí. Kdyby fakt už nebylo proč jí vyhovět, je přece Menzelová. Nevadí, že dítě má s Brabcem, ale Menzel dávno rezignoval a skousl to a nikdo si nepřeje, aby s kamarádem Bartošky byly kvůli jeho ženě potíže. Kolik asi pozvánek dostala letos a na kolika akcích se v rozporu s tím objeví?

5. Aňa Geislerová

U ochranky suverénně nejméně oblíbená členka nenáviděné sestavy Macháček – Vilhelmová – Kotek – Geislerová – NightWork, která má díky blahosklonnému Bartoškovi privilegia a chová se ve Varech jako v pavilonu opic. Neustále se opíjí, dělá „skandály“ a je hrozně festivalově free. U Macháčka to nevadí, je to sice opilec a vyžírka, ale lidi ho mají rádi, protože je ten zhulenej z filmu. Zato Geislerová. Chová se přehlíživě k personálu a kdo se jí postaví, ten si to odskáče. Největší ostudu udělala předloni v Becher's baru, kde se konají nejprestižnější byznys party, na které v jistých případech nemají celebrity až na Bartošku a Seana Conneryho přístup. Geislerová nebyla na guestlistu a ochranka si nebyla jistá, zda ji má tentokrát nechat jít jako obvykle, a herečka začala před přítomnými novináři hystericky křičet, že „okamžitě volá Barťákovi“, což ostentativně učinila a od té doby ji mají ve Varech všichni ještě radši. Legendární jsou její příjezdy k červenému koberci, kam se nechává teatrálně od Puppu odvézt limuzínou, projde špalírem do Thermalu a víc ji ten den nezajímá. Letos tutově opět nezklame.

6. Eva Feuereislová

Její jméno slyšíte poprvé, ale ten ksicht z bulváru znáte. Šílená dívka posedlá šoubyznysem už byla vším, přihlášenou do SuperStar, milenkou hraběte Martucciho, o kterém kvůli publicitě tvrdila, že ji nutil souložit s dogou, bulvární novinářkou. Při akreditaci použije jakékoli alter ego a neomylně vniká dovnitř. Lidé z médií ji berou jako šílenou pseudokolegyni, o které nikdo neví, kam píše, a celebrity jako vtěrku, kterou akceptují, aby neotravovala.

7. Andrea Verešová

Daniel Volopich a pořadatelé akcí jsou z ní každoročně na sebevraždu. Má rituály, které nemění. Na akce, kde je vyloženě vyžádaná, chodí zásadně pozdě, aby měla nejvíc pozornosti, následuje půlhodinové pózování u fotostěny, které Volopich po třetí fotce nevydrží a pak z boku nakvašeně pozoruje euforickou manželku, která pózuje. Následně se pohádají, protože Verešová se pořád někde fotí i na večírku, namísto aby se věnovala manželovi a byla normální, aby druhý den spokojená Verešová, že o ní všude napsali, jak byla hlavní hvězdou akce a měla i incident, opět vyrazila někam pozdě s vytočeným Volopichem, který je zralý vysněnou prestižní manželku jednoho dne utopit ve vřídle, aby už měl konečně klid.

Související články

Další články