Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

7 nejsměšnějších příběhů lidí, kteří tvrdí, že měli sex s mimozemšťany: Čtěte jejich výpovědi!

Stephany Cohen tvrdí, že spala s ufonem jménem Šedý.
Zdroj: archiv

7. Stephany Cohen tvrdí, že s nimi souloží ve spánku

Tuhle ženu prý navštěvuje mimozemská rasa Šedých a ona s nimi odlétá daleko mimo náš solární systém. Prý má přitom velké ograsmy. Když se s tímhle svěřila v talkshow moderátorky Holly Willoughby, zavládla ve studiu pochybnost. Ale Stephany ji rozhodně vyvrátila slovy: „Stává se to v mé mysli, jakmile usnu. Můj duch pak souloží se Šedými na létajících talířích.“

Nedoporučujeme jíst před spaním houbičky, které nosí váš osmnáctiletý syn z nedalekého lesa.

6. Pozor na vrchní ředitelky kabinetu, jsou to taky UFO!

Britský pravičácký politik Simon Parkes (53) podváděl svou manželku, a když už se obviněním z nevěry nemohl vyhnout, tak dodal, že jeho milenka byla UFO. A protože to nebyl humánní sex mezi dvěma lidmi, tak se to tedy jako nevěra vlastně vůbec nepočítá. Jeho mimozemská milenka se jmenovala Zarka a dokonce s ní měl zplodit i intergalaktic­ké dítě.

Hluboce se obáváme, že Zarka byla ve skutečnosti intergalaktická mrcha a pracovala jako vrchní ředitelka jeho kabinetu. Petr Nečas asi ví, o čem je řeč.

5. Jazzová zpěvačka leze do postele s plazy

Pamela Stonebrooke si už tři roky hřeje hada na prsou. Tahle zpěvačka totiž tvrdí, že našla své životní štěstí v sexu s plazem, což je vlastně vesmírný had, ale neví to přesně, jen si je jistá tím, že se občas změní v muže a taky má šupinaté tělo.

Hergot, kam se nám to zaběhl ten redakční varan?! A kdo nám vyšňupal všechen kokain?

4. Zelená vdova svádí mimozemšťana

Jane Murphy je žena v domácnosti, stará se o dobře vymetený krb a občas uloupne list z fíkusu, aby dokázala, že taky něco dělá. Není divu, že z té přemíry zaměstnání už dostává halucinace a tvrdí, že ji jednou u postele navštívil jakýsi humanoid, ona z toho šoku omdlela, probrala se až pod světly na lůžku vesmírné lodi, hleděla mu hluboce do černých očí a pak následoval nejlepší sex jejího života. Když ji z létajícího talíře vrátil domů, všimla si, že má na těle malou jizvičku, nejspíš po bodnutí jehlou.

Naše vysvětlení – moc domácího alkoholu, neoholený manžel chtěl u postele sex, ze znechucení nastalo delirium tremens, poté polobezvědomí na operačním stole, čehož využil chtivý hispánský anesteziolog, a zůstala jí památka na odebírání krve v sanitce.

3. Ukousnutá bradavka jako předehra

Australan Peter Khoury zažil sex s ufony hodně nadivoko. Když jeho manželka odešla do práce, vstoupily mu do domu dvě nádherné vesmířanky a začaly ho svádět. Rozvášnil se natolik, že jedné ukousl bradavku a ta druhá, se kterou měl sex, mu zde zanechala kus svého mimozemského DNA. Za svá opovážlivá tvrzení byl hnán na test na detektoru lži, který složil na jedničku a hladce prošel.

Pokud je to stejný detektor lži jako v pořadu Nic než pravda, tak pak to chápeme.

2. Sex s Robocopem

Anebo taky s Transformers. Gabriella Versacci jela jednou po staré opuštěné cestě, když se jí zničehonic porouchalo auto a ona zůstala trčet uprostřed země nikoho. Jenže než stihla zavolat pomoc, unesl ji na svou loď mimozemšťan, který vypadal jako robot, a pak s ní měl sex.

Dvě věci. Paní je členkou nějakého pochybného spasitelského sdružení a tenhle příběh je až trapně podobný nějakému zetkovému sci-fi filmu.

1. Mimozemské mimoděložní těhotenství

Celé je to jaksi mimo. Jistá žena jménem Lynda si hrála se svou dcerou na poli, když k ní malá přiběhla a sdělila jí, že se k nim blíží Měsíc. Jakože to vesmírné těleso, věrný doprovod naší Země. To byla poslední věc, kterou si pamatuje. O několik týdnů později zjistila, že je něco v nepořádku s jejím menstruačním cyklem, a gynekolog jí sdělil, že prodělala mimoděložní těhotenství. Lynda si je jistá, že plod byl zcela jistě malý E.T., protože nikdy předtím mimoděložní těhotenství neprodělala, a to je tedy jasný důkaz sexu s vesmířanem.

A co na to říkají obyvatelé severočeského města Mimoně?

Související články

Další články