Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

7 nejšílenějších vychytávek, které kdy lidstvo vymyslelo

Zdroj: mobilelikez.com
+ Další 3 fotografie
Je fakt, že řada zlepšováků nám dokáže zpříjemnit a zjednodušit život o mnoho procent. Na světě ale existují i takové vychytávky, u kterých nevěřícně kroutíte hlavou nebo se válíte smíchy po zemi. Vaše hlava nepobere hitparádu 7 nejšílenějších vychytávek!

Občas se prostě stane, že nějaký koumák vymyslí podle svého mínění ten nejlepší zlepšovák na světě. Jenže ostatní si myslí něco jiného. U některých vychytávek prostě nechápeme, jak mohly spatřit světlo světa.

Jsou bizarní, vtipné a šílené zároveň. Co všechno byli lidé schopni navrhnout a vyrobit?

1. Podivný návlek jako ochrana soukromí

Jaký to geniální a bezkonkurenční nápad, jak si spolehlivě uchránit soukromí! Navlečte si tento "tunel" a už vám nikdy nikdo nebude nahlížet přes rameno a číst vaše zprávy na Facebooku nebo v telefonu.

Tato šílená vychytávka byla po krátké době zakázána. Důvod? Partička mužů si takhle díky ní dopřávala surfování na pornowebech během pracovní doby.

2. Kámen jako domácí mazlíček

Nejlepší je fakt, že kámen můžete bez problémů přepravovat, kam je libo. Kámen nepotřebuje jíst, pít ani se vylučovat. Nehrozí vám tedy žádné nečekané nehody. Kupte si šutr místo domácího mazlíčka a nebudete litovat!

3. Boty s podrážkou ve tvaru zvířecí tlapy

Tak se zdá, že je záhada s yettim rozluštěna Jeho stopy ve sněhu na různých místech světa jsou jen podrážky unikátních bot s tvarem yettiho tlapy.

Jisté firmě se to zdálo jako ten nejlepší nápad vůbec. Až na to, že o takové boty neměl nikdo zájem. Bota s podrážkou ve tvaru zvířecí tlapy byla dost nepohodlná a lidé v ní odmítli chodit. Nedivíme se.

Jedním z důvodu, proč se ihned stáhly z prodeje, bylo, že těmito stopami tlapy yettiho můžou k smrti vyděsit některé slabé jedince.

4. Forma na vytvoření pekáče buchet na břiše

Proč se trýznit v posilovně, kde nás to nebaví, když můžeme mít pekáč buchet za šest sekund?

Tento zlepšovák z vás udělá pořádného svalovce. Hodí se třeba na první rande. Pod trikem nemá nikdo šanci poznat, že buchty nejsou pravé. Jak jednoduché!

Několik dní před schůzkou se tak nemusíte stresovat s hubnutím. Klidně si dopřejte svou oblíbenou pizzu nebo zmrzlinu. Nikdo na vás nic nepozná!

5. Dietní voda

Může být obyčejná voda ještě víc dietní, než je? Nejdřív to bylo kouření, potom energetické nápoje, pak zase džusy. Všechno je to krajně nezdravé a jediné, na čem bychom měli přežívat, je dietní voda.

Je to vůbec možné udělat z obyčejné vody dietní a proč? Jen nám prosím řekněte, že je to vtip. Co bude dál? Dietní vzduch?

6. Vzduch Paříže v plechovce

Rádi byste se podívali do Paříže, ale kvůli současným teroristickým útokům máte strach Chystáte se tedy počkat, až se situace uklidní? Už nemusíte! Nabízíme vám pařížský vzduch v plechovce, který vám navodí takovou atmosféru, jako byste právě kráčeli ulicemi Paříže.

Tento produkt byl také velice rychle zatracen, když kupující zjistili, že Paříž páchne jako cigarety, kanalizace a levné parfémy.

7. Hrůzostrašný stojánek na iPhone

Víc hrůzy už nahnat nemůžete než tímto super stojánkem ve tvaru lidského prstu. Co byl tohle za nápad!

Navrhnout ukazováček jako stojánek na telefon, který vypadá jako rekvizita z hororu Pila, asi moc chytré nebylo. Podle lidí je to strašidelné a nechutné Zájemce o tento stojánek nebyl ani jeden.

Související články

Další články