Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

7 nejšílenějších teorií o Michaelu Jacksonovi: Hospodyně mu pumpovaly žaludek a sídlo zamořené štěnicemi!

Zdroj: archiv
+ Dalších 67 fotografií
TOP FAKTA
Ranč Neverland, ve kterém žil zesnulý král popu Michael Jackson, nebyl rozhodně ráj na zemi, jak sám zpěvák prezentoval. Podívejte se nyní na 7 nejzajímavějších teorií ze života Michaela Jacksona, o kterých jste pravděpodobně neměli ani tušení.

1. Neverland, místo duchů

Obrovský ranč Neverland se rozprostírá na rozloze 1 214 hektarů a leží v údolí Santa Ynez v Kalifornii v USA. Součástí gigantického sídla je železniční stanice nebo kinosál pro 50 osob. Po zpěvákově smrti v roce 2009 tohle všechno zůstalo ležet ladem.

2. Ráj na zemi

Jackson koupil ranč v roce 1988 za 19,5 milionu dolarů a pojmenoval ho Neverland, podle ostrova Petra Pana. Zpěvák vykresloval Neverland doslova jako ráj na zemi. Podle výpovědí hospodyň to byla spíše jedna velká noční můra.

3. Nejšpinavější člověk Hollywoodu

Hned několik hospodyň se nechalo slyšet, že král popu si na hygienu moc nepotrpěl. Podle jejich výpovědí Michael běhal po domě se zvířaty, která kálela na zem a jemu to bylo úplně jedno. „Když jste k tomu něco řekli, vyhrožoval, že z toho udělá kouli a hodí ji po vás,“ řekla listu The New York Post žena, která chtěla být označena jen jako hospodyně číslo 1.

Zpěvák dokonce močil na zem, jen tak. „Doslova se vymočil na podlahu u vchodu, přesně tam, kde jste viděli Oprah vstoupit. Bylo to neskutečné. Prostě tam stál, rozepnul si kalhoty a zalil podlahu,“ dodala.

4. Štěnice, smrad a nepořádek

„Často jsem se musela vplížit do ložnice a vyměnit povlečení. Nechápala jsem, jak mohl spát v takové špíně. Měl v posteli ponožky, slipy, napůl snědené kuře, brambůrky a na podlaze prázdné lahve od vína a whiskey. Páchlo to tam močí a byt byl zamořený štěnicemi,“ prozradila tenkrát hospodyně číslo 2 s tím, že zpěvák doslova nechtěl, aby v jeho ložnici hospodyně uklízely. Něco takového se ale vydržet nedalo.

5. Zvrat v jeho chování

Michael Jackson byl podle výpovědí hospodyň vcelku pořádný muž, a to až do roku 1993. Do té doby s ním nebyly prakticky žádné problémy a fungoval jako normální člověk. V roce 1993 nastal v jeho chování velký zvrat.

V tom roce byl totiž zpěvák poprvé obviněn ze zneužívání nezletilého Jordana Chandlera. Tehdy se prý jeho chování změnilo a začalo peklo.

6. Přeháněl to s léky

„Musela jsem mu mnohokrát vypumpovat žaludek. Vždycky si toho moc namíchal. V jednu chvíli to s ním bylo už tak špatné, že jsem nemohla dovolit dětem, aby se na něho dívaly. Velmi málo jedl a moc toho míchal,“ cituje jednu z hospodyň britský list Times of London.

Lékař Deepak Chopr, který se staral o zpěváka na své klinice, se po smrti Michaela nechal slyšet, že je přesvědčený o tom, že Jacksona zabila závislost na lécích. „Myslím si, že ho zabila závislost,“ tvrdí.

7. Conrad Murray, vrah, nebo přítel?

Lékař Conrad Murray za zavinění zpěvákovy smrti seděl dva roky ve vězení, před osudnou chybou se však o Jacksona pečlivě staral. Murray promluvil o tom, jak moc si byli blízcí s Jacksonem. Dokonce mu prý musel na noc nasazovat kondom.

„Chcete vědět, jak moc jsme si byli s Michaelem blízcí? Každý večer jsem mu držel penis,“ řekl Murray britskému listu Mail On Sunday. „Musel jsem mu nasazovat kondomový katétr, protože se Michael v noci pomočoval. Trpěl ztrátou citu a inkontinencí,“ vysvětlil lékař.

Související články

Další články