Rafting v demilitarizované zóně

Válka mezi Severní a Jižní Koreou nikdy oficiálně neskončila, ale to adrenalinovým nadšencům nemůže zabránit ve sjíždění zuřivé řeky Hantangang. Co na tom, že leží v „zemi nikoho“ a Kim Čong-un vás při tom může pozorovat dalekohledem. Touha po dobrodružství je prostě silnější.

Nejvyšší bungee jumping

Láká vás volný pád? Pak byste asi měli zkusit bungee jumping z Macau Tower v Číně. Ale pozor, tohle opravdu není pro nikoho se závratěmi. Skáče se z výšky 233 metrů a během pádu dosáhnete rychlosti kolem 200 kilometrů za hodinu.

Klec smrti

15 minut mezi čtyřma očima s největším mořským krokodýlem? Za pořádnou dávkou adrenalinu se sice musíte vydat až do Austrálie, ale rozhodně to stojí za to. Od obrovských bestií vás bude totiž dělit jen několikacenti­metrové sklo. Do „klece“ se vejdou dva lidé, takže vás aspoň případně může někdo držet za ruku.

Dobyjte Everest

Můžete trénovat měsíce s vidinou nejistého výsledku anebo se kolem nejvyšší hory světa můžete jen tak proletět a ještě si užít parádní adrenalin! Skok z letadla u Everestu je opravdu zážitkem, na který nikdy nezapomenete.

Skleněný chodník

Troufnete si na prosklenou procházku kilometr nad zemí? Pokud vám to přijde jako nuda, tak věřte, že jen 14 dní po otevření téhle čínské atrakce jeden z prosklených panelů praskl. Byla to sice jen jedna ze tří vrstev, ale stejně. Hned to má jiný nádech, že?

SCAD Diving

Bungee vám přijde nudné? Tak skákejte bez jištění! SCAD Diving má svůj původ v Německu a spočívá v tom, že skočíte ze zhruba 45 metrů do záchranné sítě. Jak taková šílenost vypadá? Podívejte se na přiložené video.

Procházka po kanadsku

CN Tower v Torontu je vysoká 609 metrů. Proto je její okraj ideálním místem na procházku pro všechny adrenalinové nadšence. Troufli byste si i vy?

Chtěli byste zažít jeden z výše uvedených zážitků? Nebo znáte ještě větší šílenost? Zapojte se s Playboy Fragrances do soutěže o šílený wild zážitek! Natočte krátké video, nahrajte super fotku nebo napište výstižný text na playboyplayit­wild.com a vyhrajte cenu v hodnotě 90 tisíc korun!

Už cítíš ten adrenalin?

Rozehraj to s námi na playboyplayit­wild.com

Press to play.