Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

7 nejošklivějších českých mužských celebrit, které už něco dokázaly! Jen pro otrlé!

Miroslav Táborský i Pavel Horváth nejsou hezcí, ale dostali do vínku
talent jako kompenzaci, což je od sudiček pěkné.
Zdroj: MAFA / MAFRA /Profimedia.cz.
+ Další fotografie

Jsou slavní, někteří hodně, a to přes jasný handicap v podobě ošklivějšího kukuče, než máme my, hezcí lidé. Vybírali jsme tak, aby nemohlo být sporu a skutečně do TOP 10 prošly nevinné oběti sudiček, které místy přidaly na talentu, ale na revanš ubraly na kráse.

Všem vyjmenovaným vzkazujeme, že se nemusejí trápit, protože všichni okolo nich je berou takové, jací jsou, a jejich noční můru se jim snaží nepřipomínat ani v náznacích.

Ondřej Ruml

Řada oborníků, kteří se zabývají zkoumáním savců, jej považuje za bezpohlavní bytost, novináři si jej často pletou s kostlivcem ve skříni. Extrémně rachitický volnomyšlenkář s divnou hlavou by se měl dát dohromady s Eliškou Bučkovou, spolu totiž tato dvojice údajně sní jen necelý kilogram jídla za měsíc, což je méně než křeček džungarský.

Richard Genzer

Patnáct let tento bývalý tanečník tají, že je ošklivý, za pomoci odvádění pozornosti komičnem. Genzer patří k vůbec nejošklivějším lidem na planetě a není tajemství, že řada fanoušků Partičky spává s rozsvícenou lampičkou, stejně jako to v předškolním věku činily jeho děti.

Jiří Strach

Dobračisko a uznávaný režisér vděčí své ošklivosti (má uši údajně 3× větší než nohu) za kariéru. Traduje se, že před patnácti lety si ho na Kavčí hory vypůjčili z kabinetu hrůzy, aby ztvárnil maličkou roli znetvořeného pážete po nevydařené plastice, a on už u televize zůstal, byť je mu nejlépe ve střižně nebo dabingovém studiu, prostě všude tam, kde neděsí děti, které má jinak tak rád.

Pavel Horváth

Nehezký kopačka s předkusem si ze svého nedostatku udělal přednost a umí si z něj udělat legraci. Jeho manželka má v předmanželské smlouvě, že při musí mít manžel náhubek, aby ji nepokousal. Pavla miluje celá fotbalová Plzeň, kde je nedotknutelný, nejen jako ikona klubu, ale i díky tomu, že je coby bobr jediným Plzeňákem zapsaným v Červené knize ohrožených živočichů.

Miroslav Táborský

Nejhodnější člověk v České republice a mimořádně talentovaný herec se o své ošklivosti dozvěděl až po dokončení pedagogické fakulty, kdy se pokoušel učit, ale bály se ho nejen děti, ale i kolegové a školník. Často dabuje (rozumí si s Jirkou Strachem) a v Hollywoodu je vyhledávaným východoevropským představitelem žabáků.

Jiří Babica

Nejošklivější kuchař všech dob, což má i písemně od agentury Dobrý Den z Pelhřimova, ale uznání se dočkal až poté, co se ukázalo, že Láďa Hruška (36) není kuchař a Zdeněk Pohlreich není člověk, ale kobra.

Miroslav Vladyka

V dětství se nemusel s ostatními dětmi dělit o hračky, ve školce byl sám. V seriálu My všichni školou povinní měl původně hrát znetvořeného bratra učitele Karfíka, toho ale nakonec scénáristé vyškrtli, protože už tak museli seriál kvůli Vladykovi vysílat po desáté. Vladyka je díky své ošklivosti často démonizován a koluje o něm řada mýtů. Pravdivý je jen jeden, díky fyzické podobě a termínu početí shodnému s výše uvedeným seriálem je skoro jistě otcem Agáty Hanychové.

Související články

Další články