Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

7 nejlepších hlášek, které padly v pořadu ANO, ŠÉFOVÁ!

Zdroj: TV Prima
+ Dalších 12 fotografií
šéfová v akci
Teprve nedávno odstartoval na Primě nový pořad Ano, šéfová!, kde se Jitka Pagana (58) společně se svým synem Santem (33) ujala pozice, kterou několik let zastával známý šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (68). Ačkoliv ještě dnes se na pořad snáší vlna kritiky, získal si i své příznivce. Ti odpozorovali ty nejlepší hlášky, které padly ať už ze strany zaměstnanců restauračních zařízení, tak ze strany nových moderátorů. A že to jsou hlášky, které opravdu stojí za to!

Jitka Pagana a její syn Santo přijali zřejmě největší životní výzvu, když se rozhodli převzít pořad Zdeňka Pohlreicha Ano, šéfe! a pozměnit ho na Ano, šéfová! Po odvysílání prvního dílu byli nařčeni z toho, že se snaží jen kopírovat Pohlreicha, a měli mnohem víc odpůrců než příznivců. Čas šel dál, v televizi se objevily další díly a lidé z řad odpůrců začali přecházet k řadám fanoušků. Zjistili totiž, že pokud přestanou novou moderátorskou dvojici porovnávat se Zdeňkem Pohlreichem a začnou si všímat jejich originálních hlášek, velmi dobře se pobaví. Ostatně podívejte se sami, nad jakými hláškami se při sledování pořadu Ano, šéfová! diváci nejvíce zasmáli!

Santo: Dva dny pochcaný pomeranče v míse, to mozek nebere. Majitel se diví, kde má peníze, a on je splachuje do hajzlu!

Majitel restaurace píše na ceduli velké P - Santo: Jakože tu točíš velké porno? Nebo P jako pomoc, P jako PROČ?!

Majitel: Já jsem pod tlakem furt. Dneska ráno jsem jel na nákup v šest. Santo: Gratuluju, to je restaurace.

Santo: Co by se stalo, kdybychom byli na Sicílii a já uvařil babičce tohle? Jitka: Asi by tě zastřelila.

Santo: Víš, co je "skýto"? To najdeš u špinavýho člověka pod nehtem. Jitka: Tak dobrou chuť, Santo, jsi pěkně nechutnej.

Jitka: Nefunguje podnik a na to se napijem! Majitel: Baník, pi*o!"

Majitel: Pán přijde se třema dětma, objedná jim hranolky s kečupem, dá si osm piv, na to já nejsem zvědavej, já potřebuju vydělat prachy!

Je vaše oblíbená hláška mezi těmi, které jsme vyjmenovali, nebo se vám do paměti vryla úplně jiná? Pokud se chcete podívat, co dalšího vypadne z Jitky, Santa i účastníků jejich pořadu, nezapomeňte se dnes večer dívat na pořad Ano, šéfová! Startuje už ve 21:30 na TV Prima.

Související články

Další články