Jelikož škodolibost nezná mezí, předpokládáme, že tento článek bude mít velký úspěch. Kdo by se rád nepodíval na slavné osobnosti, které absolutně netuší, co to je módní vkus. A že to je někdy sranda…

Některé celebrity stále odmítají stylistu, jakoby pomoc módního odborníka znamenala jejich selhání. Přitom by tím spíš dokázaly, že jim móda není lhostejná a není jim lhostejný ani názor fanoušků. Ale hlavu skopovou nepřesvědčíte, a tak vám dnes můžeme ukázat nejhůře oblékané celebrity:

1. Rihanna

Zpěvačka se objevuje často ve velmi zvláštních modelech. Občas jí to vyjde, ale často selže a pak nestačíme zírat. Rihanna se většinou snaží o tzv. homeless styl, nebo se naopak příliš odhaluje. Méně je více a trocha zahalení může být mnohem víc sexy než hned všechno ukázat.

2. Nicki Minaj Nicki spíš než jako člověk vypadá jako oživlá karikatura. Ano, snaží se upoutat pozornost veřejnosti, ale co je moc, to je moc. Přitom Nicki vypadá bez make-upu a v normálním oblečení moc hezky.

3. Madonna Zpěvačka ráda provokuje. Ostatně na tom si postavila kariéru. Madonna prostě neumí stárnout. Na jejích koncertech se to hemží vulgaritou a lascivními oblečky. Zpěvačka by sobě měla projevit trochu úcty a přestat se oblékat jako Miley Cyrus.

4. Miley Cyrus I když je Miley oproti Madonně asi o osmdesát let mladší, její oblékaní rozhodně neschvalujeme. Miley si oblečení na koncerty nakupuje v sexshopu a ukazuje v něm partie, které by měl správně vidět jen váš gynekolog. Doufáme, že si z ní mladá děvčata nebudou brát příklad.

5. Justin Bieber Další mladistvý potěr, který si za každou cenu bude hrát na tvrďáka. Justin ještě nepochopil, že kalhoty u kolen, o pět velikostí větší trička a rovný kšilt ho rozhodně drsňákem neudělají. Naopak, dokud se tak bude oblékat, všichni ho budou mít za hloupoučkého puberťáka.

6. Kim Kardashian Kim se ráda ukazuje v neforemných modelech poukazujících na její obří zadnici. Nic proti, ale když se nacpe do šatů, ve kterých vypadá jak těhotný mravenec, není to pěkný pohled. Chtělo by to konzultaci s módním stylistou.

7. Katie Price Katie je nejspíš nejhůře oblékaný člověk na planetě. Nikdy nevíte, co u ní můžete čekat. Jestli růžovou zrůdnost v kombinaci s poníkem, nebo minišaty ve tvaru obřích rtů. Prostě děs.