Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

7 nejhorších módních prohřešků mužů! Pánové, tohle nesmíte nosit!

Jaké jsou nejhorší módní faux pas mužů?
Zdroj: archiv

Móda se týká i mužů, i když někteří tomu stále ještě nevěří. Myslí si, že hezký a upravený vzhled je výsadou žen a na chlapech až tak nezáleží. To ovšem není vůbec pravda. I muži by se měli alespoň trochu orientovat ve světě módy a vědět, že takové ponožky v sandálech jsou faux pas.

Proto jsme připravili pro naše čtenáře takový kratší seznam nejhorších módních prohřešků mužů.

1. Vyjít si ven jen v trenkách

Pánové, v trenkách nesmíte vytáhnout paty z domu! Je to spodní prádlo a vaše žena si také nechodí pro snídani jen v kalhotkách a podprsence. Berte to na vědomí. Až zase půjdete ráno pro noviny nebo na nákup, vezměte si raději kalhoty.

2. Chození bez trička

I když je v létě parno, tak byste měli pokušení sundat si tričko odolat. Nejenže to ve většině případů je estetický zločin, ale navíc je to dost unfair vůči ženám. Ty si taky nesundávají tričko, když je jim horko.

3. Košile s krátkým rukávem

Pokud nepracujete v McDonalds, nebo nejste zaměstnancem donáškové služby, tak košile s krátkým rukávem je pro vás tabu! Slušný a inteligentní muž vždy nosí košile s dlouhými rukávy.

4. Nesundávat si sako na veřejnosti, jestliže máte košili s kravatou

Tady v Česku je to dost neznámá věc, ale když si v zahraničí sundáte sako, když máte košili s kravatou, je to vrchol buranství. V zahraničí se košile bere jako spodní prádlo. Jestliže to nemůžete vydržet, tak se sakem musí jít dolů i kravata.

5. Zapínat všechny knoflíčky u saka

Knoflíčky u saka se nezapínají nikdy všechny! Dolní se vždycky nechává rozepnutý. Je to tradice už z 19. století. Jiný případ je, když máte knoflík jen jeden.

6. Upnuté džíny

Pokud nejste hubený dospívající a neřadíte se do kategorie emo nebo punk, nenoste je. Zbytečně si ničíte spermie, nehledě na estetický dojem. Mužům skinny džíny prostě nesluší.

7. Ponožky v sandálech

Klasika, která neomrzí. Když už si nutně potřebujete vzít ponožky do sandálů, alespoň si vyberte nějaké sportovní a kotníčkové.

Související články

Další články