1. Batman je jen jeden!

V Turecku existuje město jménem Batman a jeho starosta se pořádně naštval po obřím úspěchu filmu Temný rytíř. Batman je dle něj pouze jeden a nikdo se ho nezeptal, zda mohou jméno hollywoodští tvůrci použít. Zažaloval je na půdě USA a kupodivu neuspěl.

2. Ošklivé děti

Čínský muž začal být velice podezřívavý poté, co jeho nádherná žena porodila velice ošklivé děti. Jian Feng chtěl vědět proč a domníval se, že jeho manželka spí s někým jiným.

Žena ale v průběhu procesu přiznala, že před seznámením podstoupila plastické operace za více než 2 a půl milionu korun. Zděšený manžel se s ní ihned rozvedl a zažaloval ji podruhé.

Čínské soudy mu kupodivu vyšly vstříc a bývalá manželka mu musela zaplatit odškodné zhruba tři miliony korun!

3. Špatná předpověď počasí

Televizní stanice v Izraeli předpověděla, že bude slunečno, ale nakonec pršelo. To rozzlobilo jednu dámu, která si vzala lehké šaty, onemocněla a zmeškala týden v práci. Žena podala žalobu a vysoudila na televizní stanici odškodné přes 25 000 korun.

4. To je ale diskriminace!

Jednaosmdesátiletý proutník Rolf Eden podal žalobu na devatenáctiletou modelku poté, co s ním odmítla jít do postele kvůli jeho věku. Němec tvrdil, že je to diskriminace kvůli věku, a diskriminace je v Německu nezákonná. Rolfík ale nakonec neuspěl. Modelka se s ním tak vyspat nemusela.

5. Ach, to lidstvo!

Bohatý španělský podnikatel Tomas Delgado se řítil obrovskou rychlostí ve městě, když přejel mladého chlapce na kole. Kupodivu ale nešel do vězení, protože se to stalo v noci a cyklista na sobě neměl helmu a kolo nemělo odrazky. Delgado naopak zažaloval rodinu chlapce a chtěl od nich peníze za škodu na jeho Audi.

6. Velká medová loupež

Včelař v Makedonii už měl po krk místního medvěda, který mu chodil na med. Zažaloval ho, a i když se medvěd neráčil u soudu ani ukázat, muž vyhrál odškodnění v přepočtu za 70 000 korun. Medvěd mu je stále dluží.

7. Za všechno může Bůh!

Rumunský vězeň Pavel M. se rozhodl žalovat Rumunskou ortodoxní církev. Důvod? Byl odsouzen za vraždu a viní Boha z toho, že ho nedokázal ochránit od vlivů ďábla. Pavel u soudu kupodivu neuspěl.