Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

7 nejdivnějších sexuálních zákonů, které vás dostanou do vězení! Sex s ďáblem? Jistě! Ale jen s kondomem!

Kvůli čemu všemu se dostanete za mříže?
Zdroj: profimedia.cz
V hlubinách internetu se dají najít opravdu zvláštní věci. A pokud hledáte dostatečně dlouho, tak v nepřeberném množství bazénových selfie Zdendy Škromacha a falešných profilů Petra Horčice naleznete stránku, která je věnována pouze a jenom divným sexuálním zákonům. A abyste si s ní nemuseli špinit klávesnice, tak vám přinášíme výběr toho nejlepšího, co se na ní nachází!

Bakersfield, Kalifornie

V Kalifornii si dávejte velký pozor na setkání s ďáblem. Můžete se s ním sice vyspat, ale pozor na kondom! Pokud ho nepoužijete, tak vás čeká vězení!

Thajsko

Toužíte po sexu se psem? To je samozřejmě zakázané, ale jestli už se to prostě nedá vydržet, tak se nejdříve přesvědčte, zda dotyčná fena náhodou nehárá. Pokud totiž ano, tak vás čeká daleko přísnější trest.

Londýn

V hlavním městě Velké Británie je absolutně zakázáno souložit na zaparkované motorce! Pokud to na vás tedy náhodou přijde, musíte se ihned rozjet!

Alabama

Sexuální hračky jsou v tomto jižanském státě absolutně zakázány. Neobejdete se bez nich? V tom případě doporučujeme hippiesáckou Arizonu. Tam můžete vlastnit hned dvě. Není to moc?

Minnesota

V tomto státě nesmíte mít sex s živou rybou. To není zas tak špatný zákon. Co ale ryby mrtvé? O těch zákonodárci nemluví. Náhoda?

Wisconsin

Muž nesmí střílet z pistole v momentě orgasmu partnerky!

Hongkong

Manželka vás zde může za nevěru zabít, ale pouze za předpokladu, že to zvládne holýma rukama. U milenky už si pak může vypomoci, čím chce.

Související články

Další články