Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

7 nejčastějších důvodů, proč ženy nedosahují orgasmu!

Co myslíte, předstírá, nebo ne?
Zdroj: reprofoto Beautiful Agony
Orgasmus, logicky se nabízí, že jde o vyvrcholení sexu, ovšem jak je to s tím vrcholem ve skutečnosti? Muži s dosažením slasti nemají žádné velké problémy, my ženy to máme trochu složitější. Proto nedosahujeme orgasmu tak často a intenzitu a slast si opravdu užíváme. Zde je 7 nejčastějších důvodů, kvůli kterým to u žen není s orgasmem tak horké.

Dosáhnout orgasmu nemusí být pro každou ženu hračka. Někdy jsme dokonce přinuceny vrchol předstírat, protože by měl jinak partner výčitky a pocit, že to s námi neumí. Neustále si lámete hlavu s tím, proč je pro ženy dosažení vrcholu tak obtížné? My to víme! Tohle jsou nejčastější důvody.

1. Stud

Jestli nepatříme zrovna mezi milovnice nahoty a nebo své tělo dvakrát nemilujeme, není pro nás intimita moc příjemná. S partnerem si některé ženy musí nejprve vytvořit důvěru, aby se přestaly stydět za své tělo. Muži by tedy svým partnerkám měli neustále opakovat, že jsou nádherné a naprosto perfektní.

2. Moc rychlé tempo

Jak máme asi stihnout vyvrcholení, když nám na to dáte tak dvě minuty. Proto by měli muži pracovat na své výdrži a zajímat se i o naše potřeby. Pokud se sex prodlouží, získáváme tím víc času a dosažení vrcholu je zas o krok blíž.

3. Málo něhy

Je všeobecně známo, že ženy vnímají sex jinak než muži. Nejde jen o fyzickou potřebu a uspokojení. Především jde o propojení těla i duše. Proto nezapomínejte na dostatečně dlouhé a něžné předehry, ve kterých ženu připravíte na cestu za orgasmem.

4. Trauma

Pokud ženu nestále stresujete a obviňujete ji z toho, že není schopná orgasmu dosáhnout, rozhodně jí tím nepomáháte. Žena se tak dostává do stresu a při sexu se nedokáže dostatečně uvolnit. Nenaléhejte na ni a spíš se snažte vy!

5. Příliš častý trénink

Tím, že budete sexovat dvakrát denně, rozhodně nedocílíte vrcholu. Dojde akorát tak ke zprotivení si sexu a ani vy, ani vaše partnerka na to nebude mít už takovou chuť. Netlačte tedy na pilu a milujte se, když je pro to vhodná atmosféra a nálada.

6. Partnerské problémy

Pokud to ve vztahu nefunguje, nemůžete se divit, že ani při sexu ženy nezapomínají na problémy. Proto byste nejdříve měli doma nastavit harmonické prostředí, než se budete pokoušet o kvalitní sex ukončený vrcholem.

7. Nedostatek klidu

Pokud se s partnerem milujete s pocitem, že může kdykoli někdo přijít, dostáváte se tím do stresu. Chlapy tyto situace většinou extrémně vzrušují, ale jen málo žen je naladěno na stejnou vlnu. Proto se o orgasmus pokoušejte ve chvíli, kdy máte na milování čas a nemusíte nikam spěchat.

Související články

Další články