Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

7 nejčastějších důvodů, proč se většina českých manželství rozpadá

A takhle to dopadne skoro vždycky…
Zdroj: archiv
Kolikrát se musíme zamilovat, abychom si byli opravdu jistí? A kolikrát se musíme s někým rozejít, abychom toho skutečně litovali?

Důvodů k rozchodu je celá řada a pokud žádný není, nějaký se vždycky najde.

Tohle je 7 nejčastějších objektivních důvodů, které nás opravňují k tomu zvednout kotvy a jít o dům dál.

1. Nevěra

Stačí málo a spletete si svou milovanou s pohlednou blondýnou stojící na baru? Trocha alkoholu, nějaký ten donašeč a neštěstí je na světě!

2. Nuda

Volný čas trávíte u televize a dovolenou v nákupním středisku? Jestli nechodíte s ženou po lobotomii, pravděpodobně se s tímhle „zábavným servisem“ dlouhodobě nespokojí.

3. Sex

Jestli si myslíte, že sex není ve vztahu tím nejdůležitějším aspektem, jste vedle! Hádat se vydržíte každý den, ale bez sexu to prostě nedáte!

4. Orientace

Po 3 letech ve vztahu s krásnou brunetou jste konečně zjistil, že jste gay? Gratulujeme, protože dokud nemáte 2 děti, zas takový problém to není!

5. Mužské ego

Je-li vaše přítelkyně manažerkou v prosperující firmě, je pochopitelné, že se jako řadový zaměstnanec vedle ní moc necítíte. Muž jednoduše nesnese, když je žena nad ním!

6. Nadváha

Jestli si myslíte, že se můžete vypást v době, kdy už jste ulovil tu největší kočku ve městě, jste na omylu! Nic není věčné a štěstí špekounů už vůbec ne!

7. Rodina

Tchýni si sice neberete, ale věřte, že se jí už nikdy nezbavíte! Na rozhodování o rodinných záležitostech už budete vždy minimálně 3. A to je někdy legitimní důvod k rozchodu.

Související články

Další články