Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

7 nejčastějších důvodů, proč se většina českých manželství rozpadá

A takhle to dopadne skoro vždycky…
Kolikrát se musíme zamilovat, abychom si byli opravdu jistí? A kolikrát se musíme s někým rozejít, abychom toho skutečně litovali?

Důvodů k rozchodu je celá řada a pokud žádný není, nějaký se vždycky najde.

Tohle je 7 nejčastějších objektivních důvodů, které nás opravňují k tomu zvednout kotvy a jít o dům dál.

1. Nevěra

Stačí málo a spletete si svou milovanou s pohlednou blondýnou stojící na baru? Trocha alkoholu, nějaký ten donašeč a neštěstí je na světě!

2. Nuda

Volný čas trávíte u televize a dovolenou v nákupním středisku? Jestli nechodíte s ženou po lobotomii, pravděpodobně se s tímhle „zábavným servisem“ dlouhodobě nespokojí.

3. Sex

Jestli si myslíte, že sex není ve vztahu tím nejdůležitějším aspektem, jste vedle! Hádat se vydržíte každý den, ale bez sexu to prostě nedáte!

4. Orientace

Po 3 letech ve vztahu s krásnou brunetou jste konečně zjistil, že jste gay? Gratulujeme, protože dokud nemáte 2 děti, zas takový problém to není!

5. Mužské ego

Je-li vaše přítelkyně manažerkou v prosperující firmě, je pochopitelné, že se jako řadový zaměstnanec vedle ní moc necítíte. Muž jednoduše nesnese, když je žena nad ním!

6. Nadváha

Jestli si myslíte, že se můžete vypást v době, kdy už jste ulovil tu největší kočku ve městě, jste na omylu! Nic není věčné a štěstí špekounů už vůbec ne!

7. Rodina

Tchýni si sice neberete, ale věřte, že se jí už nikdy nezbavíte! Na rozhodování o rodinných záležitostech už budete vždy minimálně 3. A to je někdy legitimní důvod k rozchodu.

Mohlo by vás zajímat

Další články