Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

7 nejbizarnějších smrtí všech dob! Kterou z nich byste zvolili pro své nepřátele? A kterou sami pro sebe?

Smrt při sexu je snem mnoha mužů.
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Nikdo z nás pravděpodobně nechce zemřít. Pokud byste si ale museli vybrat, jaký konec byste zvolili? Následovali byste dobrovolně někoho z našeho seznamu?

1. Ten nejlepší právník

Clement Vallandigham byl právníkem v americkém Ohiu. Jeho klient byl obviněn z vraždy a obhájce byl tak přesvědčen o jeho nevině, že se rozhodl přímo před soudem předvést, jak se zemřelý zastřelil sám. Porotu přesvědčil. Bohužel se v průběhu prezentace zastřelil stejným způsobem jako domnělá oběť.

2. Smrt trojkou

V březnu roku 2009 zemřel William Martinez na zástavu srdce během trojky s dalším mužem a ženou, která rozhodně nebyla jeho manželkou. V roce 2012 se pozůstalé rodině podařilo vysoudit v přepočtu 75 milionů korun za to, že ho lékaři nevarovali před následky jeho činů. Původně se pokoušeli o 125 milionů, ale porota usoudila, že si Martinez může ze 40 procent za smrt sám.

3. Poetický odchod

Li-Bai byl čínský básník a alkoholik, který zemřel v roce 763. Jedné noci se houpal na lodičce uprostřed jezera a v záchvatu poetismu či alkoholismu se pokusil políbit měsíc na hladině jezera. Loďka se převrhla a on se utopil.

4. Prokletí plného močáku

Tycho de Brahe byl kromě vědeckého působení znám po celé Praze ještě jednou věcí. Velice rád pil. A protože na přelomu 16. a 17. století bylo velice neslušné vstávat od stolu, měl Tycho stále plný močový měchýř. Jednou to došlo až tak daleko, že se mu měchýř protrhl. Zemřel o jedenáct dní později v příšerných bolestech.

5. Pomstychtivá golfová hůl

V létě roku 1994 hrál Jeremy Brenno golf s přáteli. Nějak se mu nedařilo, a tak rozmlátil hůl o blízkou lavičku. Část hole se ale odrazila a zapíchla se rovnou do srdce. Jeremy zemřel jen o několik sekund později.

6. Utopení v čokoládě

Vincent Smith byl pracovníkem ve výrobně čokolády v americkém New Jersey. V roce 2009 naléval kakao do vařící čokolády, když do jeho hlavy narazila pomocná míchačka. Vinnie ztratil vědomí a skoro deset minut se vařil v čokoládě. Nakonec se prý utopil.

7. To sklo nepovolí!

Garry Hoy byl 38letý právník z Toronta. Vzdělaný muž, který věřil, že sklo v mrakodrapu je absolutně nezničitelné. Skupina studentů mu ale nevěřila. Gary je o tom zkusil přesvědčit. Rozběhl se proti sklu, to povolilo a on vypadl z 24. patra.

Co se mu asi během letu honilo hlavou?

Související články

Další články