Každoroční sportovní svátek v USA už není dávno o sportu. Super Bowl v americkém fotbalu není nic jiného než přehlídka největších hvězd pop music, těch nejdražších reklam, které se prodávají až za sto milionů korun, a samozřejmě roztleskávaček.

Fotbal vlastně nikoho nezajímá. Několikahodinová show sledovaná miliony lidí je strojem na peníze a řádnou podívanou pro všechny muže, protože tamní roztleskávačky museli snad vybírat rovnou v modelingových školách.

Ty nejhezčí holky vyplňují čas a dělají tak utkání daleko atraktivnější, a to doslova, zároveň je to pro slečny ta nejprestižnější událost, jaké se mohou v tomto oboru dočkat.

Trénují mnoho měsíců, vlastně celý rok, hned jak se dozví, že jejich týmy postoupí do velkého finále. Náročný trénink se dost vyplatí, některé z nich pak čeká i sláva v podobě dalších zakázek v modelingu, kolikrát je čeká i slavný Playboy, který loví právě v těchto vodách.

Blondýny s americkým úsměvem, plným výstřihem a vysportovanou postavou jsou pak do magazínu jako dělané. Ostatně nejeden zajíček začal právě takhle.