Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

7 let lásky Moniky Absolonové a Tomáše Horny: Od Kozičky po kopačky

Hokejista Tomáš Horna s "milenkou" na dovolené v Thajsku, která nebyla rozmnožovací. Miminko už k radosti Hornovo ženy čekali.
Zdroj: Se souhlasem Moniky Absolonové
+ Dalších 6 fotografií
Rozchod

Monika Absolonová (44) a Tomáš Horna (40) už netvoří pár. Seznámili se před sedmi lety v baru Kozička, to byl hokejista ještě ženatý. Netrvalo dlouho a společně už zakládali rodinu. Jenže nic netrvá věčně a zpěvačka na prvního máje oznámila rozchod.

Pohádky je konec

Vypadalo to jako dokonalá pohádka. Ta se ale rozplynula na prvního máje, kdy Monika Absolonová oznámila se svým dlouhodobým partnerem a snoubencem Tomášem Hornou rozchod. Pohlednému hokejistovi porodila známá zpěvačka dvě děti, syny Tadeáše a Matouše, najednou je konec.

Všechno vypadalo jako idylka a krach přišel zničehonic. Monika sdílela ještě týden před rozchodem partnerovy fotky s dětmi, zatímco Tomáš Horna se ještě v březnu nechával slyšet, jaké má Monika velké srdce a mluvil o společné budoucnosti na chalupě.

Osudové setkání

Tomáš Horna je stejně jako Moničin první manžel Václav Eiselt hokejista a pro ty má zpěvačka zřejmě slabost. První setkání v baru Kozička před sedmi lety nebylo vlastně nic, než úsměvné. Monika během bujarého slavení na Tomáše v opilosti spadla. Slovo dalo slovo a pár si dal první rande. To už vyrazili do poklidnější smíchovské kavárny na zahrádku. A hned to začalo jiskřit, Monika si zamilovala jeho zelené oči, Tomáš zase její dobrotivost. Tomáš byl v té době ještě ženatý, kvůli Monice se ale nechal rozvést.

V roce 2015 se jim narodill první syn Tadeáš. Zpěvačka jen zářila štěstím a devět měsíců po porodu se navíc dočkala i žádosti o ruku. Svatby se ale nikdy neuskutečnila. O tři roky později přišel na svět Matouš. Zpěvačka se sice netajila tím, že by chtěla holčičku, pro kterou vymyslela jméno Matylda, na třetí těhotenství si ale kvůli pokročilému věku už netroufla.

Přišel šok

Ještě týden před oznámením rozchodu sdílela Monika fotku Tomáše, na které si hraje s dětmi. Pak přišla rána. "Je to smutné, bolavé a osobní, ale bohužel i to je život," prozradila fanouškům s tím, že se rozešli...

"Budeme vždycky především rodiče dvou úžasných kluků, kteří se za pár let naučí číst, takže zde veřejně nebudu vysvětlovat důvody," uvedla zpěvačka. Vypadá to tedy, že nechce na expartnera házet špínu. "Jediné, co řeknu, že jich je, jak tomu bývá, víc," dodala.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy