Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

7 koček, které jsou bohatší než vy: Sociálním sítím vládne nový trend zazobaných miláčků

Takové šampaňské nemáte kolikrát doma ani vy.
+ Další 4 fotografie

Lidi už přestalo bavit dávat na internet známky svého bohatství, tak si vymysleli nový trend – ukazují své kočky v moři peněz, s drahým šampaňským a se zbraněmi.

Internetová stránka CashCats se těší tak neobvyklému zájmu uživatelů, že dokonce musejí odmítat členy, jejichž kočky nejsou dost bohaté. Najdete tam líně se rozvalující zvířenu s koňakem v tlapkách, ve slušivém fraku a dokonce i s kočičími kurtizánami, které kocour musel asi dobře zaplatit.

Zakladatel stránky Will Zweigart (35) tvrdí, že je to sice jen pro zábavu, a nejlepší na tom je, že se tam ukazují kočky z celého světa, ale už se na webovky vrhli kritikové a zlobí se, že podobné fotky jen podtrhují sociální rozdíly mezi lidmi, i když tam žádní lidé nepózují.

CashCats by se totiž podle uživatelů měla stát stránkou, která ukazuje život jen vyvolených, a proto kdo nemá dost peněz a jejich kočka se neválí na stohu stodolarovek, ten má smůlu. Dost často ale jen o peníze nejde. Součástí fotek jsou nejen zbraně, ale kolikrát i nenápadné balíčky drog.

Ty ale zazobaná kočka jako odměnu za pózování určitě nedostane.

Mohlo by vás zajímat

Další články