Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

7 jednoduchých znamení, která vám prozradí, jaký bude v posteli!

Tady to nevypadá moc dobře…
Zdroj: profimedia.cz
Některé ženy bez sexu nevydrží jediný den, jiné jej naopak berou jen jako nutné zlo. Přesto chce mít každá z nás vedle sebe muže, který ví, jak na to!

Pokud stojíte na začátku potenciálního vztahu, drobného jiskření nebo flirtu, možná vám v hlavě probleskují otazníky, jaký asi bude v posteli.

Možná že se zaručených rad z ženských časopisů bojíte nebo jim nevěříte, faktem ale je, že určité vlastnosti odhalí víc objektivních pravd, než jste si myslela. A vy se tak můžete vyhnout postelovému nedorozumění dřív, než k němu dojde.

Vyzkoušeno, potvrzeno!

1. Špekaté břicho

Pokud má váš vyvolený lehkého piváka, rozhodně nemusíte panikařit. Pokud by však jeho obvod překonal hranici 100 centimetrů, máte nárok na paniku. Vysoký krevní tlak a vysoká hladina cholesterolu s sebou kromě rizika infarktu, mrtvice nebo cukrovky přinášejí právě i erektilní dysfunkce!

2. Silný krk

Ačkoliv patří silný krk k jistým znakům mužnosti, bylo vědecky dokázáno, že muži se silnějším krkem mají svůj penis také víceméně „na heslo“.

3. Pěstěné nehty

I když vedle sebe nechcete mameluka s okousanými nehty, vězte, že dokonalá manikúra není rozhodně znakem vášnivého milence, který v posteli rád experimentuje.

4. Příliš krátký prostředníček

Můžete tomu říkat teorie, my ji nazýváme nevědeckou praxí. Říká se, že muži, kteří mají kratší prsteníček než ukazováček, nedostali do vínku tolik testosteronu jako ti, jejichž prsteník se blíží prostředníku.

5. Zbrklý řidič

Pokud je muž, jenž vás zaujal, nevrlým a zbrklým řidičem, který je za volantem neustále nervózní a na všechny troubí, mějte se na pozoru. Bude stejně netrpělivý i v posteli a jeho orgasmus pro něj bude mnohem podstatnější než ten váš!

6. Ohnutá záda

Všímejte si držení těla! Jaký je jeho postoj při chůzi nebo při sezení? Shrbení jedinci jsou lenoši, naopak muži s rameny dozadu a vtaženým břichem se v posteli velmi snaží.

7. Nevýrazná gesta

Muž, který vypadá při rozmluvě jako leklá ryba, vás asi příliš nerozparádí. Naopak ti, kteří výrazně gestikulují, bývají dobrými milenci s velkou představivostí a tvůrčím přístupem k sexu.

Související články

Další články