Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

7 jednoduchých věcí, které vám pomohou, když je vám úplně nanic

Cítíte se pod psa? Máme pro vás pár tipů!
Možná se vám taky občas stává, že se v průběhu dne začnete z ničeho nic cítit jako rozšmelcovaný kus bahna nalepený na kole traktoru. Víme, co s tím!

Ať už se dostanete z kteréhokoliv důvodu do fyzické nebo psychické nepohody, vždycky existuje nějaký způsob, jak to vyřešit.

1) Převlečte se

Ne, není to vtip. Ale je dokázáno, že když změníte své oblečení, můžete diametrálně proměnit i svou náladu. Vyměňte džíny za sexy šaty nebo naopak upnutý kostýmek za pohodlné tepláky a udělejte si dobře!

2) Popovídejte si

Rozhodně ne po chatu nebo po telefonu, ale zkuste to tváří v tvář. S kýmkoliv, o čemkoliv. A pokud budete mít štěstí na optimisticky naladěného člověka, tím lépe.

3) Napijte se

Pokud vám to udělá dobře, klidně si dejte panáka slivovice. Mnohem spíš vám ale pomůže sklenice obyčejné vody. Špatná nálada a únava často pramení i z dehydratace organismu.

4) Vytvořte si seznam úkolů

A všechny postupně odškrtávejte. Uvidíte, jak dobře se budete cítit na konci dne.

5) Rozhýbejte se

Trsněte si na svou oblíbenou písničku nebo se běžte projít kolem baráku. Stačí špetka endorfinů a bude vám lépe.

6) Pomazlete se

A když nemáte psa nebo jiného chlupatého přítele, zabořte obličej do polštáře nebo plyšového medvěda…

7) Dejte si sprchu

Spláchněte ze sebe stres, špatnou náladu a zahalte své tělo do své oblíbené vůně. Sprcháčů je přece v drogerce celá řada!

Mohlo by vás zajímat

Další články