Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

7 hvězd, které svojí róbou prozářily Vary: Bohyně Čvančarová, vesmírná Smetana a femme fatale Peštová

Hvězdné róby z Varů: Bohyně Jitka Čvančarová či femme fatale Daniela Peštová
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
KVIFF

55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech se blíží ke svému konci. Tento ročník byl skutečně výživný. Kromě toho, že se po roční odmlce kvůli koronaviru návštěvníci chtěli mnohem víc bavit, tak řadu lidí na festival přilákala zvučná zahraniční jména jako Johnny Depp (58) nebo Ethan Hawke (50). Podívejme se ale na 7 českých hvězd, které svojí róbou prozářily Vary. 

Jitka Čvančarová

Herečka Jitka Čvančarová v posledních třech ročnících ve Varech vždy ohromuje svou garderóbou i velmi přitažlivým vzhledem.

"Ohromný styl řasení šatů, který se mi mimochodem velmi líbí, v horní části přes dekolt inteligentně přechází přes paže, které herečce zahalil. Její postavě to velmi lichotí a stejně tak i díky tomu pas vypadá užší," zhodnotil výběr modelu pro eXtra.cz módní stylista hvězd Sam Dolce.

Vhodně zvolený byl i diamantový šperk z nejstaršího italského šperkařského domu Gismondi. "Krásná práce z ateliéru od mého oblíbeného umělce Borise Hanečky. Zvolená barva je také úžasná a z posledních let víme, že Jitce výrazné barvy velmi sluší," dodává.

Jitka Schneiderová

Známá herečka Jitka Schneiderová tradičně na červeném koberci zářila. Ve Varech se předvedla v sofistikovaně subtilních šatech značky Chloé, kde mimo dvoudílný střih hraje především prim k červenému koberci kontrastní bílá barva.

Pomyslný hvězdný lesk dodávaly outfitu luxusní zlaté šperky s diamanty značky BVLGARI. Krásný make-up doladila mladistvě spuštěnými vlasy do patky.

Daniela Peštová

Do detailu vyladěný hvězdný pár, v němž je doslova zářivou ozdobou Habery topmodelka Daniela Peštová.

Ta se ukázala na červeném koberci ve zlatých flitrových šatech s dlouhými rukávy a stejně tak dlouhým výstřihem, který umocňoval dojem z nepřehlédnutelného zlatého závěsu na krku s masivním přívěskem značky BVLGARI.

"Ke zlaté róbě značky Amen jsou černé doplňky v podobě malé kabelky a páskových jehel v rovněž černé barvě nejen stylisticky vhodné, ale i krásně korespondují s klasickým smokingovým outfitem partnera, kterému se nedá také nic vytknout," ohodnotil šaty modelky Sam Dolce.

Emma Smetana

Novinářka a zpěvačka Emma Smetana výběrem šatů, ale také doplňky překvapila. Oblékla zajímavě střiženou róbu Natálie Dufkové starorůžové barvy, kterou doladila na první pohled kosmickými růžovými brýlemi s kamínky.

Svůj outfit Emma i pojmenovala. "To, co vidíte, jsem si pro sebe pojmenovala jako Disney meets Elton John styl. Protože je KVIFF jenom jednou do roka, větší příležitost pro opulenci a excentricitu nenajdeš, takže honem pro třpytky a víc je víc! Navíc když máte čtyřletou Lennonku, co se za princeznu převlíká pořád, tak jako prostě pochopte," napsala k výběru své róby.

Vanda Janda

Nedílnou součástí filmového festivalu v Karlových Varech je jedna z nejluxusnějších party UniCredit. Tu si letos nenechala ujít ani módní návrhářka Vanda Janda.

"Módní návrhářka Vanda Janda se odvázala a oblékla stříbrno-zelené šaty, které zaujaly nejen svou září, ale také zeleným peřím, které bylo nepřehlédnutelným komponentem," dodal k šatům návrhářky Sam Dolce.

Karolína Mališová

Karlovy Vary jsou nejen přehlídkou nových filmů, ale také oslnivých rób a šperků. Modelka Karolína Mališová vynesla na jednu akci šperky v hodnotě 1,5 milionu korun.

Vybrala si šperky od značky ALO diamonds. Náramek s bílým zlatem a diamanty stál téměř šest set tisíc korun, diamantový náramek s perlami 281 tisíc korun, diamantový prsten s bílým zlatem více než čtyři sta tisíc a náušnice 195 tisíc.

Zuzana Stivínová

Výborná herečka Zuzana Stivínová má vkus, který u ní jde ruku v ruce se soudností, díky čemuž vždy vypadá chic a stejně tomu bylo na červeném koberci i tentokrát.

Zlaté šperky značky Cartier spolu se zlatým psaníčkem, připomínajícím Botticelliho motiv lastury, vhodně doplnily splývavě sametovou róbu s dlouhými rukávy v důstojné tmavě zelené barvě.

7 hvězd, které svojí róbou prozářily Vary: Bohyně Čvančarová, vesmírná Smetana a femme fatale Peštová

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy