Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

7 fotek dědů a babiček, co mají lepší tělo než vy. Takhle vypadá soutěž Senior Bodybuilding!

7 fotek dědů a babiček, co mají lepší tělo než vy. Takhle vypadá soutěž Senior Bodybuilding!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

V dnešní zrychlené a ultrazdravé době už dávno neplatí, že lidé nad šedesát let mají sedět v papučích u televize a maximálně tak vyluštit velkou křížovku v sobotním Právu nebo si pěstovat na skalce fialky.

Šedesátka je nová čtyřícítka a tito "senioři" začínají právě v tomhle věku naplno žít. Děti už mají většinou odrostlé a užívají si sami sebe. Frčí na těch internetech, cestují, učí se novým věcem, ti odvážnější dokonce začínají znovu pracovat, ale sami na sebe a v úplně jiném oboru. A hlavně všichni vypadají mladě a vitálně, protože fitness a sport je nové náboženství.

V kurzu jsou hodiny jógy, pilates a samozřejmě fitness Někdo to bere jen jako koníček, někdo smrtelně vážně. A právě pro ně se pořádá v USA soutěž Senior Bodybuilding, která se letos konala v Miami, a sjeli se tam lidé, pro něž je slovo senior urážka.

Nehledí se na dokonalá těla ani na to, kdo má víc svalů, ale je to spíš jen zábava a pocta těm, kdo ani ve vysokém věku nerezignovali na svůj život a dělají něco sami pro sebe. Za nás v pořádku, i když zrovna vyrýsovaná těla z posilovny například u dam rádi nemáme

Ale tady o to vůbec nejde. Důležité je vědět, že život po padesátce teprve začíná, a ne končí.

Jen toho solárka by všichni mohli ubrat.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy