Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

7 důvodů, proč žádný tým, ani Kometa Brno, nevyhraje MS ve fotbale!

Zdroj: profimedia.cz,
+ Další 2 fotografie

Mistrovství světa ve fotbale se vítěze pravděpodobně nedočká. Proč nemá šanci nikdo z favoritů, ani Kometa Brno?

1. Kometa nehraje fotbal.

Zatímco ostatní týmy technicky šanci mají, Kometa ani papírově. Je to totiž nefotbalový tým, který se věnuje něčemu, co má připomínat hokej. A ten se, dokonce i v Brně, hraje na ledě, zatímco fočus na trávníku, v případě Brazílie spíše na zaprasené pláži s hadrákem místo míče a auty se stejně jako v Brně v některých hodně zaostalých městských slumech dodnes hází vidlemi.

2. Brazílie a spol. fotbal hrají, ale turnaj nedohrají.

MS v Brazílii není klasickým turnajem, který je každé čtyři roky svátkem fotbalu. Je to spíše kaskadérská akce, na které nejde o co nejlepší výsledek, ale o život. Vzhledem k situaci v Brazílii do týdne všechny týmy vezmou roha (většinou pěšky, autobus neukradli první den jen domácím). Zůstanou jen domácí, kteří jsou na válku, zákon džungle a hlad zvyklí (stejně tak by v případě účasti mohla zůstat na to samé zvyklá Kometa), ale nebudou mít s kým hrát v pozdější fázi turnaje.

3. Co nebude rozkradeno či zabito, postihne stávka.

Všichni občané pořadatelské země včetně pořadatelů samotných buďto kradou, vraždí, sedí nebo stávkují. Není divu, že podobná akce nemůže v Brazílii nebo v Brně nikdy dobře dopadnout.

4. Brazílie by stejně nevyhrála, protože fašisti.

Stejně jako veškeré sportovní dění v ČR řídí Praha, takže Kometa nikdy nic nevyhraje, v Brazílii o všem rozhodují vlivní a bohatí nacisté, takže čistě teoreticky, kdyby se hrálo až do finále (kravina, nebude s čím hrát, nebude kde hrát, nebude jak se tam kvůli stávce dostat/prostřílet), stejně vyhrají Němci, kteří ale vyhrají vždy i v zemích, kde nejsou nacisté.

5. Policie nestíhá, a to nepřijeli Brňáci!

Podobná akce nejde uskutečnit v zemi, kde vládne chaos. Všichni policisté i přespolní hlídají týmy a VIP hosty mistrovství (chtějí si Evropany s foťáky a valutami okrást o to nejcennější sami, plebsu nechat jen kosti), takže v ulicích posetých mrtvolami (nikdo je neodváží, stávkují pohřebáci) vládnou gangy a hlad, škoda že nepřijeli Brňáci, ti by se tu cítili jako doma.

6. Krade se hned ve dveřích letadla, okradeni jsou na dálku i Češi.

Lístků je dost, ale nikdo z místních na ně nemá a přespolní na ně měli, než vstoupili do země. Ti, které neokradli o kreditní karty, je raději nevyužívají, u bankomatu je ideální hotovost rovnou předat lupičům, kteří okolí bankomatu aktuálně ovládají, ale i kdyby tomu tak nebylo, není kde brát, skoro všechny bankomaty jsou rozkradené. Okradeni jsou na dálku i Češi, kterým je podle dnešního deníku Sport dost ukradený Čapoun a jeho příměry.

7. Není dostavěno a blíží se olympiáda.

Pořadatelům chybí zázemí, stadiony, infrastruktura a spousta dalších věcí, které se nestihly dodělat a už to ani nemá cenu, protože aktuální snaha budovat sportoviště a okolí už směřuje k olympiádě za dva roky, která se asi taky neodehraje, tedy odehraje, ale někde jinde, vypadá to na Londýn, ve hře je prý i Arabský poloostrov a další destinace, ovšem až na Brno, které by před světem dělalo spíše ostudu, na rozdíl od takové Prahy, která ale o náhradní pořadatelství ani neusiluje s ohledem na fakt, že takový boj by byl předem ztracen kvůli nedalekému Brnu, které by vrhalo na akci stín.

Související články

Další články