Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

7 důvodů, proč spolu manželé Prachařovi budou až do smrti a jejich láska je nezpochybnitelná!

U Prachařů doma bylo dnes veselo. Manželská hádka vyvrcholila telefonátem, který symbolicky zahájil rozvod, který budou oba aktéři popírat a souběžně se rozvádět. Aguš to dokázala, zase se o ní píše..
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Od chvíle, co nějaký imitátor zavolal před týdnem do bulváru, vydával se za Prachaře před rozvodem a klopil, musí nebozí Prachařovi vysvětlovat, že jsou šťastni. To ale v reálu, nemusejí, nikdo o tom nepochybuje! Proč:

1. Agáta říká pravdu

Když Agáta řekne do novin "Jakuba miluju a jsme šťastni", je to, jako by to řekl Vašek Havel nebo papež František, prostě je to pravda, a to nezpochybnitelná. To, že Agáta mluví pravdu, je technicky nezpochybnitelné, všichni to tak vnímají, a proto je jakékoli jiné stanovisko předem k smíchu.

2. Tváří se spokojeně

Manželé se ve středu za několik set tisíc fotili do módního katalogu a na fotografiích se usmívají. Ne, nebuďme zlí, je fuk, že jsou modelka a herec a smát se umějí i na funuse, je-li to za cash, prostě se smějí, a když se dva usmívají a hladí při tom po hlavě fakana, tak jsou šťastná rodina, to dá rozum.

3. Pořídili si čokla

Zodpovědní lidé by si do rodiny nepořídili němou, nevinnou tvář, kdyby hrozilo, že se rodina do týdne rozpadne, maminka s tatínkem popere a čokl zůstane staré Žíle na statku na ocet v ohrádce s ostatními psy, kteří už mediálně posloužili v minulosti. Psa si pořizuje kompaktní, milující rodina. A Prachařovi si pořídili psa, takže není co řešit.

4. Slíbili to před Bohem a dvakrát

Jsou lidé, co se berou třeba, protože je to sexy nebo výhodné, nebo mediálně výhodné a tak, ale ti se berou na radnici a jednou. Agáta a Jakub měli obřady dva a ten druhý byl církevní. S knězem, Bohem v místnosti a věřícím davem za zády. Takový krok je v životě křesťana nejvyšší svátostí, je to závazek, o kterém už pochybovat je nechutnost. Jak by se mohli podvádět, jak by mohli lhát, smilnit, ubližovat jeden druhému, proboha, vždyť je to proti desateru!!!

5. Jakub Prachař je důvěryhodný a do bulváru nevolá

Agáta je bulvární koště, ale Jakub... Kdo ho zná, ten ví, že jde o umělce na takové výši, že bulvárem ostentativně pohrdá, ale souběžně jej s nadhledem ignoruje. Kontakt s ním nemá, je to základní kámen jeho odporu. Nepotřebuje ho, nechce s ním nic mít. Miluje svou ženu. Přeci kdyby ten doopravdy zavolal do bulváru, že je nevinná, to by ho musela tak nasrat, ale tak... A dost, neudělal by to ani tehdy. To by nebyl on. Takže to musel být někdo jiný.

6. Rodina je základ státu

Za vše mluví i rodinná anamnéza. Oba manželé byli vychováváni v přísně katolickém rodinném prostředí, kde pro termíny jako nevěra nebo dokonce rozvod prostě není místo. Copak by jejich rodiče, kteří jsou spolu od kolébky po rakev, něco takového dovolili? Copak je sami nevychovali? Kdepak, tady není pochyb, Agáta a Jakub se milují.

7. Bulvár je zlý a nepřející

Bulvár je stejně zlý a nepřející jako jeho čtenáři, proto píše štvavé články o lidech, kteří se nemohou bránit, protože vzepřít se bulváru, to je v branži sebevražda. A tak mohou pisálkové dštít sýru kořeněnou lží o tom, že pár je v reálu vše, jen ne v pořádku, a Agáta s Jakubem nezmohou nic víc, než že si pod peřinou a tedy pod svatým obrázkem nad postelí dají další důkaz vzájemné lásky a úcty. Bulvár je lež. Agáta a Jakub jsou pravda. Stejně jako láska. Stejně jako Havel. Amen.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy