Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

7 důvodů, proč si sexbomba Alex vzala ošklivého a kancléře!

Zdroj: profimedia.cz
Prošedivělá zrůdička a kancléř Miloše Jitrnice si včera řekli před Bohem ano v Osvětimanském panství a v akčním rádiu se zastavily všechny vleky. Ve vzduchu ale visí zásadní otázka, proč to veřejnoprávní kočička proboha udělala. Tady je sedm tipů...

1. Mynář může třikrát

Ano, i to zaznělo, protože Mynář je jako Petra Faltýnová (36), chová se divně, je samý průšvih, ke sněhu má jako vlekař mimořádně blízko… Co kdyby mohl třikrát a klaněl se mu Dalibor Janda? No dobře, je to kravina, ale něco jakoby pozitivního tu být musí.

2. Nosková je s panem Prověrkou těhotná!

Idiot si řekne, no jo, čekají dítě, tak se před Bohem vzali, co je na tom... Ale neříkejte to proboha v pražské kavárně. Je přeci nad slunce jasné, že těhotenství není důvod brát si Vratislava Mynáře.

3. Je blbá!

Ošklivá možnost, ale opomíjet ji nelze. Pane Bože, vždyť ona je veřejnoprávní a má vejšku a ten pitomec nemá ani tu prověrku. Navíc je na prahu Správy důchodového zabezpečení, v Osvětimanech se o něm říká, že se osobně znal s Janem Žižkou z Trocnova.

4. Alex se ve skutečnosti touží stát Alex Jitrnicovou!

Alex chce být paní prezidentová (48). Přestože Jitrnice není již sexuálně aktivní, láká ji role první dámy. Jitrnice, to znamená moc! S Mynářem by se jí mohlo brzy stát, že bude místo přebalování (manžela i dítěte) zapékat do vánočky pilku na železo.

5. Alex je gerontofilní!

Podívejte se kolem ní na typy, které obdivuje. Jejímu manželovi a jejímu svědkovi je dohromady 300, říká se jí černá vdova, její poslední tři milenci zemřeli údajně sešlostí věkem.

6. Opravdu ho miluje! (nesmysl)

Bod 6 můžete přeskočit. V článku je pouze kvůli právnímu odboru prezidenta republiky, aby byl článek vyvážený. Mimochodem, Alex nemiluje ani Mynář. Je to pro něj jen imidžovka, navíc je všeobecně známo, že Mynář miluje pouze vleky a Miloše Jitrnici

7. Mynář svatbou pouze zahajoval kampaň

Novomanžel, nejméně důvěryhodný kancléř ve vesmíru, vyhrál v Osvětimanech komunální volby. Dokázal to neuvěřitelným marketingovým trikem, když u něj přespal jednu noc Miloš Jitrnice. Takhle snadné je vyhrát v Osvětimanech. A teď si představte, že si před Bohem berete Pannu Marii, která s vámi čeká veřejnoprávní miminko. To se prosťáček posere.

Související články

Další články