Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

7 důvodů, proč se muži nebojí stárnout!

Jsem ročník 1955 a vůbec na to nevypadám!
Zdroj: archiv
Ženy stárnou a muži zrají jako víno! Milé dámy, něco na tom určitě bude. Případů, kdy si postarší muž najde o několik generací mladší partnerku, je zcela jistě více, než když si mladého zajíčka najde šedesátnice. Mnozí však namítnou, že hlavním lákadlem jsou tučná konta staroušků, ale není to tak docela pravda. Muži se stárnout nebojí a nehrotí v žádném případě každou novou vrásku.

Za váš strach ze stárnutí si můžete samy!

Tady máte 7 důvodů, v čem je zakopaný pes!

1) Šedivé vlasy

Dámy v pokročilém věku udělají všechno pro to, aby nebyla vidět jediná šedina na jejich hlavě. U mužů je tomu jinak. I když existují tací, co si své kadeře pravidelně barví, většina z nich zůstává přirozená. Šedivé vlasy na mužích ženy milují!

2) Vypadávání vlasů

Tento přirozený jev není příjemný ani pro jedno z pohlaví, ale muži to mají opět o něco jednodušší. Stačí vzít vlasy strojkem a problém je vyřešen. U žen by to taková paráda nebyla.

3) Botulotoxin

Klobásový jed, který se stal za poslední roky velmi oblíbeným. Myslíte, že je lepší mít napuchlý obličej jak po zápase MMA než 3 vrásky na čele? Určitě není a muži jsou toho důkazem!

4) Porod

I přesto, že jsou muži této bolesti primárně ušetřeni, neměly by se ženy na tento zážitek vymlouvat po zbytek života. I žena po porodu může mít sexy postavu a není tím odsouzena pouze k zestárnutí.

5) Potence

Žena může být matkou pouze do určitého věku. Takoví muži si udělají dítě, kdy se jim zlíbí. Tedy když budou mít ještě s kým!

6) Povislá prsa

Další věc, kterou muž při stárnutí na rozdíl od ženy neřeší. Spraví to pár kliků denně a muž je opět ve formě. U žen je jedinou možností návštěva plastického chirurga.

7) Móda

Je spousta žen, které na sebe i v pokročilém věku natáhnou minisukni a dají na odiv své bohužel už ne příliš dokonalé nohy. Kdyby se nebály stárnout, zvolí model úměrný k jejich věku. Chlapi chodí v saku celý život a nikdo je za to nikdy neodsoudí.

Související články

Další články