Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

7 důvodů, proč pít kokosovou vodu: S vaším tělem udělá za pár dní zázraky!

Dováží se i do Česka, nebojte!
Nechte se zlákat kokosovou vodou, kterou pro její blahodárné účinky pijí celebrity i sportovci z celého světa. Stačí ji pít sedm dní a účinky této superpotraviny na sebe nenechají dlouho čekat.

Úplně čerstvou kokosovou šťávu, která se skrývá ve středu mladých kokosů, u nás logicky neseženete, leda byste měli ve skleníku palmy. Ovšem v omezené nabídce se do Česka začala dovážet. Pokud budete vybírat, přednost dejte neslazené variantě, která si lépe uchová všechny blahodárné účinky.

Kokosová voda je podle mnohých zázračný nápoj, který svoji sílu umí ukázat za relativně krátkou dobu. Zkuste ji pít týden a uvidíte, co se bude dít. Proč si ji tak vychvalují sportovci a celebrity z celého světa?

1. Kokosová voda je velmi efektivní při hubnutí. Neobsahuje žádný tuk, je stoprocentně přírodní, nejsou v ní žádné chemikálie. Zasytí a tím sníží chuť k jídlu. Eliminuje žaludeční kyseliny. Ideální v tomto případě bude, pokud s ní nastartujete den a dáte si ji k snídani.

2. Posilní váš imunitní systém! Kokosová voda vyplavuje bakterie, které mohou způsobit různé infekce a onemocnění. Pokud trpíte záněty močového měchýře, bakterií, které je způsobují, vás rychle zbaví.

3. Dodá vám energii! Pár doušků uvítáte třeba při kocovině, zmírní totiž bolesti hlavy.

4. Toužíte po hydratované a svěží pleti? Pijte ji celý den po douškách. Kokosová voda navíc dokáže minimalizovat následky procesu stárnutí.

5. Pokud ji smícháte s olivovým olejem, vyplavuje z těla parazity.

6. Kokosová voda je bohatá na hořčík a draslík. Je proto užitečná pro lidi, kteří trpí nízkým krevním tlakem.

7. Máte problémy s akné? Nakapejte si pár kapek kokosové vody na vatový tampon a ráno i večer si jím čistěte obličej. Uvidíte tu změnu. Navíc neucpává póry.

Mohlo by vás zajímat

Další články