Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

7 důvodů, proč Nikol Moravcová není v žádném případě celebrita!

Nikol se hezky strojí a hezky pózuje, ale nikdo ji nezná.
Zdroj: Hermina
+ Další 2 fotografie

1. Nikol Moravcovou nikdo nezná. Tedy zná. Znají ji rodiče, kamarádi, dvě novinářky, co bydlí ve stejném vchodu, a pošťačka. Ale to pořád nestačí.

2. Nikol Moravcová má tiskárnu na pozvánky, ale skutečným celebritám pozvánky chodí, netisknou si je sami.

3. Protože o 2. bodu už ví hodně pořadatelů, založila si Nikol na internetu módní blog, který také nikdo nezná, ale dá se na to akreditovat na večírky, ale akreditují se média, nikoli celebrity. Celebrity prostě zvou.

4. Nikol Moravcová o sobě ráda říká, že odmítla moderovat tohleto a támhleto, prostě odmítla moderovat skoro vše ve všech televizích, rádiích a náměstích všude kolem nás. To sice celebrity (zřídka, opravdu velmi zřídka) dělají, ale opravdové moderující celebrity prostě čas od času opravdu někde něco moderují (message pro Nikol: sokolovna a regionální internetová televize není to samé co Lucerna a CNN), to máme ověřené. Navíc se zatím nenašel televizní dramaturg, který by potvrdil, že mu Nikol odmítla něco moderovat.

5. 99 procent mediálních výstupů o Nikol Moravcové vychází díky P. R. podpoře kamarádek nebo tím, že Nikol doslova znásilní fotografii, na které je focen někdo jiný. To ale opravdové celebrity nedělají, o těch se někdy píše prostě proto, že jsou celebrity, ne proto, že píárista obvolává redakce a na kolenou prosí o článek o Nikol výměnou za to, že nebude půl roku otravovat.

6. Nikol Moravcová nikdy nezažaluje žádný bulvár za dehonestující článek, protože je vděčná i za něj. Je to i důvod, proč nezažaluje tento článek. Jenomže opravdové celebrity ty opravdu hnusné, dehonestující a lživé články žalují, Nikol ne. Přinejmenším proto, že je blbé žalovat pravdu.

7. Nikol Moravcová není celebrita, protože i tento článek je napsán na její objednávku poté, co jsme jí řekli, že jinak než touto formou o ní psát nejde, protože to absolutně nikoho nezajímá.

Speciální bod 8, určený pouze právníkům Nikol Moravcové:

Tento článek je pouhou ironií, která má donutit lidi na něj kliknout, protože Nikol samozřejmě je obrovská celebrita. Jak ten potencionální čtenář vidí titulek „Nikol není celebrita“, tak je hned udiven a naštvaný, co je to za kravinu, že Moravcová, jeho dvojka po Goťákovi (Bieberovi, papežovi, Pavlu Novotném, no prostě globálních celebritách), není celebrita, a jde si ho číst. Body 1‒7 jsou smyšlené, není to myšleno vážně a Nikol samozřejmě odmítla moderovat vše, co píšeme, že neodmítla, a naopak neodmítla moderovat nic z toho, co se říká, že odmítla. A nemá doma tiskárnu na pozvánky, ona ve skutečnosti rozhoduje o tom, kdo bude kam pozván!

Související články

Další články