Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

7 důvodů, proč jsou ženy narozené ve znamení Berana ty nejlepší pro život!

Tvrdohlavé Beranky vědí, co chtějí, a umějí si to prosadit. V partnerském vztahu především!

O ženách narozených ve znamení Berana se mluví v mnoha souvislostech.

Jsou cholerické, tvrdohlavé, hysterické a panovačné. I tyhle zdánlivě negativní vlastnosti však mohou být v partnerství ku prospěchu!

Nevěříte?

1) Nadšení

Beranky, které se nadchnou pro určitou věc, s sebou strhnou všechny kolem! A je jedno, jestli pro vás zrovna bude chtít uspořádat narozeninový mejdan, nebo cestu kolem světa. Jakmile se do něčeho jednou ponoří, bude to velkolepá záležitost!

2) Vášeň

Onivé znamení Berana propůjčuje jeho zrozenkyním schopnost zapálit se a vznítit, kdykoliv to bude potřeba. Pokud jste si nabalili tuhle ženu, nikdy neočekávejte studenou postel.

3) Odvaha

Beranka s vámi vyleze na Everest nebo se potopí na dno oceánu. Nic pro ni není překážkou a výzvy miluje. Není to jedna z nejlepších vlastností pro budování vztahu?

4) Zábava

Ženy v Beranu nesnesou nudu a stereotyp. Budou raději neustále vymýšlet nové a nové aktivity, do kterých by sebe i vás zapojily, než aby se spokojily se životem lemovaným pevnou pracovní dobou a uklízením domácnosti. Pokud budete žít po jejím boku, ani vás nenapadne hledat si zábavu, potažmo milenku jinde.

5) Tvrdohlavost

Nemusíte si to zrovna vykládat jako její paličatost, ale třeba i jako schopnost jít za svým snem a cílem stůj co stůj. Usmysleli jste si, že společně odjedete na cestu kolem světa? Tahle žena bude mít do týdne sbalený batoh na cestu!

6) Pravdomluvnost

Ženy v Beranu mají jednu výjimečnou vlastnost, a tou je fakt, že neumějí lhát. I když se o to mnohdy marně pokoušejí, nikdy jim to nevyjde, a tak se postupem času naučíte kladně přijímat i všechny výtky a výlevy, které čas od času sesype na vaši hlavu. Alespoň vždycky víte, na čem jste.

7) Transparentnost

U Beranek vždycky poznáte, na čem jste. Své výkyvy nálad přizpůsobuje svému aktuálnímu rozpoložení. Nikdy na vás nebude hrát divadlo. Když bude mít hlad, bude protivná, když se dobře vyspí, bude milá, a tak dál. Není právě tahle čitelnost jednou z nejlepších ženských vlastností vůbec?

Toužíte po splnění osudového přání? Tarotové karty vám řeknou, zda vám bude přáno!

Mohlo by vás zajímat

Další články