Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

7 důvodů, proč je někdy lepší být single!

Někdy je lepší být sám se svojí fenkou nebo psem.
Nebaví vás věčné řešení kravin, vyčítání toho, kde jste byli a s kým jste tam byli? Buďte sami! Vztah je krásná věc, ale pouze v momentě, kdy funguje. Jestli se neustále snažíte udržet neudržitelné a naivně doufáte, že se něco zásadního změní k lepšímu, musíme vás zklamat. S největší pravděpodobností to dříve nebo později stejně skončí a vy si pak budete vyčítat, že jste to nerozsekli už dávno před tím. Na to, abyste někoho převychovali, je život krátký a šance, že již brzy najdete tu pravou nebo toho pravého, je opravdu veliká!

Plácáte se už nějaký ten rok ve vztahu, který s sebou nese jenom samá negativa?

Nechte to plavat a zkuste být single!

Tady máte 7 důvodů proč!

1. Období, kdy se můžete beztrestně a vyzývavě na kohokoliv podívat, zažijete pouze jako nezadaný.

2. Je zajímavé, že až jako nezadaného vás opět začne zajímat vaše tělo! Po dlouhé době zase zvládnete chodit pravidelně do fitka a nebude vám lhostejné, jak vypadáte.

3. V momentě, kdy se party s kamarády protáhne až do ranních hodin, můžete zůstat zcela klidní. Nikdo vám za to nevynadá a vaše rybičky v akváriu žárlit také nebudou.

4. Dneska půjdu s Hankou na kafe, zítra s Lenkou do kina a pozítří na squash s Adélou. Zdá se vám to nemožné? Nikoliv! Jako nezadaný tím nikoho nepohoršíte!

5. Jako nezadaný budete mít najednou mnohem více peněz. Absolutně netušíme, čím to je, ale je to tak!

6. Dostalo se vám pracovní nabídky v zahraničí? Stačí si sbalit kufry a můžete vyrazit, protože povolení od vaší milé není potřeba!

7. Můžete si konečně vařit to, co máte rádi. Kuskus, bulgur, tofu nebo cuketa můžou zůstat v krámě pro podpantofláky!

Mohlo by vás zajímat

Další články