Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

7 důvodů, proč hodné holky kluky nudí, ale mrchy je osudově přitahují!

Samantha ze Sexu ve městě věděla, jak na muže…
Zdroj: Profimedia.cz
Jistě to, milé dámy, znáte z vlastní zkušenosti. Pokud jste mrcha, která nehne pro druhé ani brvou, můžete si vybírat, kdežto když vijete věnce z pampelišek a o víkendech chodíte vypomáhat do domova důchodců, tak o vás kluk ani nezakopne. Čím je slečna hodnější, tím je pro kluka méně zajímavá. Tato nepřímá úměra je fakt, nad kterým zůstává rozum stát!

Už nevíte, co dělat, abyste si získala pánskou přízeň?

Tady máte 7 důvodů, proč vaše namyšlené kamarádky vždycky bodují!

1) Vzhled

Už jste viděli mrchu, která by měla malá prsa a obličej jak mops? Jestli ano, je to výjimka. Mrchy jsou většinou pohledné, na čemž jejich sebevědomí stojí!

2) Móda

Slečna, která nosí roláky a kalhoty do zvonu, je pravděpodobně hodná, ale kluka kvůli tomuto outfitu sbalí jen stěží. Mrchy se většinou umějí obléci.

3) Sex-appeal

Mrchy jsou sexy už samy o sobě. Nic logického na tom nehledejte, tak to prostě je.

4) Nedostupnost

Čím více mrcha kluka odmítá, tím více ji kluk chce. Muži jsou dobyvatelé, proto jsou pro ně hodné holky, které se nechají opít rohlíkem, zcela nezajímavé.

5) Věrnost

Jste-li každý den poslušně doma vaříte teplá jídla a žehlíte kalhoty na puky, jste pro vašeho milého jistota. Jistot si člověk neváží, proto bacha na to, ať vám neuteče s nějakou nevěrnou mrchou!

6) Sobectví

Mrchy mají ze všeho nejraději samy sebe. Kadeřník, kosmetika a všechno pořád dokola. Jsou upravené, voní a sebevědomí jim nechybí. Zanedbaná hodná slečna, která dá své peníze raději na charitu, muže bohužel tolik nepřitahuje.

7) Sex

Mrcha se vás neptá, jak to máte nejraději, ta to prostě ví. Hodná holka, co se na vás bojí sáhnout, je sice hodná, ale nudná.

Související články

Další články